Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a szebb? Lauren Graham...

Ki a szebb? Lauren Graham (Lorelei Gilmore a szivek szállodájából) Amy Lee az Evanescence énekesnője, Milla Kunis, Jessica Alba, Hayley Williams, Jennifer Love Hewitt vagy valaki más?

Figyelt kérdés

2012. febr. 8. 18:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

igen, jó a kisugárzása, szép a szeme, a kis pofazacsija, a szája, mintha csücsörítene kicsit, meg a nózija pisze


bár mindenkiről lehet előnyös meg előnytelen képet csinálni

2012. febr. 8. 21:07
 12/19 A kérdező kommentje:
2012. febr. 8. 21:16
 13/19 anonim ***** válasza:

Lauren Graham: szimpatikus, szép, de már asszonyos 7/10

Amy Lee: nem csúnya, de nem kedvelem a rocker lányokat 6/10

Mila Kunis: szép, szexis, de túl vad a kisugárzása 8/10

Jessica Alba: nagyon szép, egyszerre bájos és szexi, de az egyenes szálú, hosszú fekete haj a zsánerem, úgyhogy 9/10

Hayley Williams: átlagos arc, a haja viszont túl extrém 6/10

Jennifer Love Hewitt: nagyon szép arc, szexis testalkat 9/10

Julia (T.A.T.U.): szexis alkat, szép bőr, de buta tekintet 8/10

Lena (T.A.T.U.): nem szép arc, asszonyos megjelenés 5/10


Számomra aki 10/10, az például Odette Annable:

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nekem odette azért nem tetszik, mert kicsit kicsik a szemei, a kerekebb husisabb, babásabb arcú, keskenyebb álló, piszébb orrú, nagyobb szemű, főleg világos szemű csajok jobban tetszenek, akiknek fehérebb bőrük van, azaz többk ontraszt :)
2012. febr. 11. 02:06
 15/19 A kérdező kommentje:

Yulianak nagyon jó a kisugárzása, és sztem nem buta a tekintete, inkább aranyos, mindenki tud bután nézni, vagy direkt bután :)

attól édes és szép

az ő szemei olyan feltűnőek, és a nócija olyan édes, feltöltés előtt az ajka iszonyatosan gyönyörű volt, a száj kontúrja

2012. febr. 11. 02:08
 16/19 anonim ***** válasza:

Jessica Alba. A többi a kanyarban sincs :D



02-09 11:27: viszont Odette Annable nagyon prémium kategóriás, ahogy nézem :O ;)

2012. febr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mila Kunis a leggyönyörűbb nő az egész világon :)
2012. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hayley Williams

Azért mert szerintem szép.. és valahogy kiszakad a többi lány közül.. és pont ezért tetszik, benne van valami egyedi.

A többi se rossz de nekem ő a legjobb

2012. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

szerintem attól nem lesz egyedi valaki hogy pirosra festi a haját, egy: nem eredeti hajszíne, akárki be tudja festeni, kettő: sokan lilára meg rózsaszínre festik a hajukat pl a pin up os csajok (rocka billy) a répa haj meg nem jön be nekem, ha valaki feltűnő, vagány akar lenni akkor adja önmagát, ne utánozzon másokat, és ne a piros rikító hajtól vagy bohóc öltözködéstől akarjon feltűnő lenni, bár a leszbikusság eljátszása sem jobb


sztem pink nek Avril nek Kat V D nek is vannak elég extrém hajai vagy Katy Perry nek


egyedi számai meg hangja pl a tatunak van, meg a ruháik is szépek, jobban öltözködnek mint a paramore énekesnője


meg élőben kitisztázás nélkül is elég jó hangja van Julianak

2013. aug. 23. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!