Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a 'pálcikalányok'...

Szerintetek a 'pálcikalányok' szépek testalkatilag? Ez az új szépségideál?

Figyelt kérdés

pl a 2 legújabb ropi celeb,akit nem mondhatunk hagyományos modellnek,akiknek 'munkaköri kötelességük' soványnak lenni...Tudom,hogy vannak,akik alkatilag eleve ilyenek,de egyre több nő/lány(különben normális karcsú alkattal) éhezteti magát ilyen alakért.


1. Varga Alexa


[link]


[link]


Magasság: 167 cm

Súly: 48 kg

Mell/derék/csípő: 86/61/86 cm



2.Patkó Csenge


[link]


[link]


magassága:167 cm

súlya:47 kg

méretei:84/62/88


Mindkét lánynak a testsúlya nagyon kevés,alultápláltnak is nevezhetném őket.


2012. febr. 10. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
az első, ami szemet szúrt, az az, hogy valószínűleg nem vagy tisztában az alultápláltság fogalmával, javaslom, ennek nézz utána. a második meg az, hogy ha ezek a lányok ilyen vékonyak,hogy a fenébe van ilyen mellük?:DD én úgy vettem észre egyébként, hogy fellendülőben vannak a pluszszájz modellek és a nőiesebb formák, de az ilyen képek mindig megriasztanak kissé..bár titkon azért irigylem őket. egy kicsikét.
2012. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen normális testalkatuk van.

Nekem is hasonlóak az arányaim, 165 cm/45 kg, pedig gyereket is szültem és nem mondanám soványnak magam, csak normális testalkatúnak.

Nem muszáj feltétlenül feleslegnek lennie egy nőn.

24/N

2012. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Én meg azt vettem észre, hogy fellendülőben van az általad pálcikalányoknak nevezett nők testalkatának fikázása. Én is így nézek ki, pedig normálisan étkezem és már rohadtul unom, hogy a túlsúlyos csajok ezzel próbálják magukat vigasztalni...
2012. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
"Tudom,hogy vannak,akik alkatilag eleve ilyenek,de egyre több nő/lány(különben normális karcsú alkattal) éhezteti magát ilyen alakért." Akinek nem inge..
2012. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

az 1. lány szilikonos,most már a 2. is (a képen még nem)


tudom, mi a különbség alultápláltság és kóros soványság között- ez a szó fejezte ki legjobban,h mit gondolok, ezért írtam ezt.Ehhez a magassághoz legalább 53,5 kg-nak kellene lenniük- ehhez képest 5,5-6,5 kg mínuszban nagyon sok

2012. febr. 10. 09:22
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Ők sem alultápláltak, se kórosan soványak. Normális, vékony testalkatuk van. Igaz, hogy a 167 centihez kevés a 47 kiló, de ha egyszer ilyen alkat...
2012. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
84%
Nagyon rendben vannak a lányok a képeken. Valójában nagyon kemény és rendszeres testedzés kell ahhoz, hogy valaki vékonyan is formás legyen, plusz az ideális derék-csípő arány (7:10) kőkemény genetika, ami a férfiakban elindítja a nők által kiváltani kívánt folyamatokat. Sajnos a legvonzóbb tulajdonságokat születéskor kapjuk, és nem választhatunk. Kinek több, kinek kevesebb jut.
2012. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezeknek a lányoknak nincs semmi bajuk, én is így nézek ki, csak a mellem is kicsi...Mellesleg ezt nevezik alultápláltságnak kérdező: [link]

És mindig is szépségideál volt,nem most jött be a divatba a "ropi" alkat, ahogy te fogalmaztál(persze kinek mi tetszik). Ha nagyon irigykedsz, akkor te is elmehetsz sportolni(nem hiszem, hogy megakadályozna benne valaki), biztos hasznodra fog vállni.;)

2012. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

10:47


Köszi a tanácsot,de nem irigykedem!

M-es méretet hordok, nem vagyok hájas, heti 3x eljárok tornázni,aktív életet élek és napi ötször étkezem egészségesen-jól érzem magam a bőrömben,egészséges vagyok és ezt nem cserélném el semmiért!

2012. febr. 10. 11:01
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Én is hasonló alkat vagyok, 169 cm és 50 kg. Kissé vékonynak tartom magam, de annak örülök, hogy 20 évesen is azt ehetek, ami nekem tetszik, mekis kaja, sütemények, csoki, chips... bármi jöhet, de persze csak az egészséges határig. Sok velem egykorú lány már évek óta diétázik meg keményen kondizik, hogy hasonló alakja lehessen. Szóval szerintem pont, hogy szerencsésebb ilyennek lenni. Az alkatom miatt még a pasikkal sem volt gondom. Csak a túlsúlyos nők szólogatnak be folyton, hogy milyen vékony vagyok. Talán zavarja őket, hogy ők nem ilyenek. :D Bátran veszek fel rövidnadrágot, kivágott topot, sőt a hasamat sem kell szégyellnem, hisz sehol nem lógnak ki a hurkák. Nem mondom, egy 3-4kg-t elviselnék még magamon, de így is jó.

Egyébként nekem is furcsa az első lány képein a nagyobb mell... egy ilyen vékony lánynak általában nincs ekkora melle. :D A második alakja viszont teljesen természetes és semmi gond vele szerintem.

2012. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!