Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés műköröm folyamata?...

Zselés műköröm folyamata? Segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék megkérni valakit, aki ért a zselés köröm készítéshez/építéshez (eseteleg műkörmös)msn-en, chaten (...) leírná nekem a folyamatát, esetleg válaszolna egy - két kérdésemre?

Aki (szívesen) megtenné kérem írjon üzenetet, vagy kommenteljen.

Előre is köszönöm!


2012. febr. 11. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem írhatod a kérdéseidet hátha tudok rá válaszolni
2012. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

írd ide ki és segítünk!


végzett körmös nem nagyon fog neked segíteni, szerintük SZAKEMBERHEZ kell menni... :)

2012. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Le fogtok pontozni tudom előre, de azt azért megkérdezem, hogy az egész tananyagot hogyan tudná bárki is leadni msn-en vagy akárhol? A gyakorlatot hol/hogy mutatja be? (főleg ha olyan segít, akinek lövés sincs az egészről)
2012. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszi,

de már elég sok videót láttam, és csináltattam magamnak is, csak pontosan a folyamat mi-mi után következik.+1-2 tipp ha tudtok valamit mondani.köszi

Aki így tud segíteni kérlek az írjon privátba egy címet/vagy üzit.

köszi

2012. febr. 19. 16:27
 5/23 anonim ***** válasza:
Ugye értetted, amit írtam? A műkörmözés nem csak abból áll, hogy hogyan kell felkenni a zselét. Az elmélet nem is érdekel? Videókból pedig nem lehet megtanulni körmözni.
2012. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

LETTI....

Ha ennyire tudod akkor kérlek írd le!!!

2012. febr. 20. 15:22
 7/23 anonim ***** válasza:
A teljes fél éves tanfolyam anyagát?
2012. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A lényeget légy szíves. Vagy ha nem tudsz segíteni akkor nem kérek több kommentet,kérlek
2012. febr. 20. 17:49
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
ne haragudj de végzett körmös kiadott minimum 100-200 ezer ft-ot, tanfolyamok továbbképzésekre kb összesen. szerinted majd ő(k) ingyen lefogjá(k) írni ezt a tudást amit ő(k) a saját pénzén és szabadidejét rááldozta?
2012. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Gondolom nem a tananyagra gondolt,hanem hogy mi után mi következik! Bőrfeltolás,körömágybőr vágás,reszelés,gomba ölő primer... mit tudom én,gondolom erre a folyamatra lett volna kiváncsi! Nem tudom miért nem segítünk egymásnak,ha meg nem tud valaki,vagy nem akar,akkor ne írjon csak azért,hogy bántsa a másikat! Légyszi! :(
2012. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!