Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lesz műkörmötök ballagáskor,...

Lesz műkörmötök ballagáskor, és ha lesz akkor milyen?

Figyelt kérdés
8.os ballagás..ne nézzetek ribancnak vagy valami ilyesminek csak saját körmeim sajnos mindig letörnek mert sportolok és ballagáskor szeretnék..
2012. febr. 12. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
egy kocka francia, ami nem túl hosszú, belefér egy ballagásra. a www.nails.hu-n nagyon jó minták vannak, meríthetsz ihletet.
2012. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nagyon sokat nézelődtem mindenfele de nemtalálom az igazit:$ de énis franciát szeretnék csak nekem ilyen lekerekített mandula forma lesz és szerintemm egy virág lesz rajta csak nem tudom melyik ujjaimon:/
2012. febr. 12. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem lesz,mert nem lehet hosszú körmöm,de manikűrös csinál valami szép lakkot rá :)
2012. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem:)
2012. febr. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!