Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez katasztrófa alak?

Ez katasztrófa alak?

Figyelt kérdés
[link] szerintem siralmas.. júliúsig lehet még szép popsim ha minden másnap tornázok?? http://www.youtube.com/watch?v=epIoiUQXtyQ ennek a csajnak nagyon jó tornái vannak,tetszenek átmozgatnak+ persze étrenden is változtatok... menni fog?
2012. febr. 13. 15:47
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] :S
2012. febr. 13. 15:49
 2/10 anonim ***** válasza:

> szerintem siralmas..

Szerintem nem. Mondjuk én nem vagyok valami válogatós...

2012. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy hibátlan, de a siralmastól messze áll.
2012. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem siralmas... popsidra ne csak tornáz, hanem bőrfeszesítést is csinálj (hideg meleg váltózuhany, vagy a különböző kenceficék- vagy mindakettő) mert inkább az a baja, hogy meg van ereszkedve a bőr.
2012. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm válaszokat!
2012. febr. 13. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

a jelen állapot tényleg katasztrófa, bár látni az utcán sokkal rosszabb alakú lányokat is. ugyanakkor nekem úgy tűnik, hogy a megfelelő mértékű fogyás után jól nézhetnél ki, mer keskeny a derekad széles a csípd.

napi 40-50 perc kocogás! emellett tornázhatsz is, de az alacsony intenzitású monoton mozgással égeted a zsírt! és diéta nélkül természetesen az egész semmit sem ér.

2012. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semmiféleképpen sem katasztrofa :) hidd el vannak ennél sokkal-de-sokkal rosszabbak is .. jó döntés hogy tenni akarsz a formásabb alakért :) a popsidhoz csak annyi a véleményem, h kicsit lehetne feszesebb a bör rajta, tornáztasd :) kocogás hasonlók, és nyárra meglesz az eredménye
2012. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm választ! üdv. :)
2012. febr. 13. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el,nagyon kevés lánynak szép a bőre a popsiján,ez főként adottság kérdése,ahogy az alak is,persze mozgással és odafigyeléssel lehet rajta javítani,de ne várj olyat,mint amit a photoshoppolt modellek képein látsz.Nekem van egy ismerősöm,aki "hivatásos tornász" ,gyönyörű alakja van,kis fokhagymagirizd feneke van,de az is narancsbőrös. Az alakoddal sincs baj,ha megfelelően öltözködsz,kifejezetten csinos lehetsz,persze egy kis fogyás és feszesítés még szebbé tenné,de hidd el,elég átlagosan festesz,katasztrofálisan semmiképp!
2012. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem annyira rossz,bár rád férne az alakformálás ez tény.

Ha rendesen csinálod,akkor egy jó alakot ki lehet hozni belőle.

30/F

2012. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!