Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy tetoválás?...

Mennyire fáj egy tetoválás? Mennyivel rosszabb mint egy epilálás epilátorral?

Figyelt kérdés

Boka fölé szeretném , ide:

[link]

Szerintettek nagyon fog fájni?


2012. febr. 13. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb mint az epilálás! Nekem nagyon fájt, az öcsémnek nem fájt! A csonton a legrosszabb, mert ott nagyon vékony a bőr! A kontúrozást nem nagyon éreztem, de a színezésnél már folytak a könnyeim! De megérte! :-)
2012. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy az ujjamon, az fájt, a lapockámon nem nagyon fájt, elviselhető volt. Nemrég csináltattam a hátamra, na oda nagyon fájt:D De megérte:))) Azt mondják bokánál is fáj. Az epilálásnál sokkal-sokkal rosszabb.
2012. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem alkar belső részén van, meg se kottyant, apukám a felkarba is bele akart halni. Egyénfüggő szerintem:)
2012. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
epiláláshoz hasonlítani a tetoválást, lol:D
2012. febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tájolva :D Sokkal jobban fáj.
2012. febr. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az epillálás jobban fáj, nem bírtam még végig csinálni.

Ellenben van 2 tetoválásom, még lesz is. A derekamnál mikor a közepe készült, azért megéreztem, de simán elviselhetö.

Volt egy kiscsaj ott, hasára tetováltak.

Család körbeállta, fogták a kezét, kiscsaj végigbögte az egészet, szánalmas volt, hogy úgy feküdt ott, mintha kötelezö lenne.

Mondtam is a páromnak, ez ha szül, majd nem tudom, mit fog müvelni, ha egy tetoválás ilyen családi dráma (de a hasán a minta biztos cuki lesz a 9. hónapnál xD)

2012. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem is 2 tetoválásom van, kézfejen és lapockán, nem fájt, mert tudtam, miért csináltatom és mit jelent (emlék).

Viszont az epilálást nem bírom picit sem.

De milyen őrült hasonlat ez, hallod?

Az egyiknél húzást érzel, másiknál szúrást. Teljesen más.

2012. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vicces, én mindig az epiláláshoz hasonlítom:D. Csontnál kellemetlen, de rám nagyon nyugtató hatással van. Most az, hogy kicsit bizsereg az adott terület, nem gond:D.
2012. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nekem a cicimen van tetkó, és az télleg olyan érzés volt mint az epilálás.
2012. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!