Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki szép, nem lehet normális?

Aki szép, nem lehet normális?

Figyelt kérdés
Ezt én tényleg nemértem. Igen, kimondom, szép vagyok. Nem azért, mert beképzelt lennék, csak egyszerűen hozzátartozik a kérdésemhez. Járok egy nagyon kedves,szerény fiúval. Egyáltalán nem csúnya, csak egyszerű. És folyton mindenki kérdezi, hogy miért vele járok, holott 100-szor jobbat is találhatnék... És a legtöbb "szép lány" akit ismerek? Mindenkinek megvan róluk az első benyomása: hogy biztosan beképzelt, nagyképű... Vajon miért? Aki szép, az már nem lehet normális? Sokaknak miért ez az első benyomása a szép lányokról?
2012. febr. 14. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek és úgy látszik te közéjük tartozol.:) Mindenki mondja nekem is, hogy milyen szép vagyok és, hogy miért nincs barátom?Én nem érzem magam késznek rá, de nem a szerelemtől félek, hanem attól, hogy elmúlik...:S Amúgy én sem értem, hogy attól, hogy valaki szép még nem kell a suli legmenőbb pasijával járni, aki nem lát a saját arcától olyan egoista.
2012. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert azt hiszik hogy aki szép az fel is használja önző célokra.Na meg féltékenyek is.
2012. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mert 90%-ban így van. Valaki vagy okos, stb vagy szép. Ritkán van olyan, hogy a kettő egybeesik (én összvissz 2 ilyen csajt ismerek)

20/F

2012. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy szép.

Pl erről a lányról: [link]


Nem hinném azt,hogy egy beképzelt tapló.

De a vasalthajú,agyonsminkelt szép lányokról (mert van néhány ilyen) azokról nem mondanám,hogy nem beképzeltek

2012. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én a mai napig mondogattam, hogy igen is, a szépek is lehetnek normálisak. Bár már kételkedem benne. Tudom, hogy vannak, de én kevés olyannal találkozok.
2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, szépség alatt nem azt értem, hogy agyonsminkelve, szolizva... Amolyan természetes szépségre gondolok.

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 14. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a szépség relatív de te kérdező feltételezem az "elmehetnék modellnek vagy szépségkirálynőnek" szépségre célzol. Tény hogy nagyon kevés agyilag normális ember van köztük de te vagy az egyik kivétel. És ne hallgass másokra, ha szereted azt a fiút és ő is téged akkor maradj vele! Ne azt nézd hogy mások mit várnának el tőled! Aki folyamatosan azt nézi az soha nem lehet boldog mivel közben a saját vágyait, álmait, céljait szorítja háttérbe (jóllehet közben kifelé meg játssza hogy ő milyen hű de boldog de belül teljesen más van).
2012. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érdekes....én nem tartom magam olyan hudeszépnek...rondának se...tudnék magamból többet kihozni....több pénzzel pláne...de folytonfolyvást azt hallom, hogy simán mehetnék szépségversenyre stb....de nem akarok!!!! sose akartam....nemfogok beállni a sorba.....és ugyanezt megkapom....sose néznek ki belőlem észt...sem normális értékrendet....aztán leállnak velem dumálni és pilláznak nagyokat, hogy jééééé ez normális, és nem buta.......nekem is folyton ezt mondták a volt páromra, hogy miért vele....ezerszer is jobbat találnék nála (külsőleg)....pedig nekem ő nagyon tetszett külsőleg....uh....már beletörödtem ebbe:( pedig semmi de semmi különlegest nem látok a külsőmbe....:/

23L

2012. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is nagyon szeretem Őt, és nem fogok másokra hallgatni csak azért, hogy nekik megfeleljek. A szépségversenyről pedig annyit, hogy nem a szépségemmel akarok felvágni, hanem azzal, hogy tudok is valamit...
2012. febr. 15. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Meggyőződésem, hogy vannak normális szép emberek, meg vannak nem normális nem szép emberek is.

Meg vannak bunkó, irigy, meg még sokféle ember.

Minden lehet.:)

2012. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!