Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak tapasztalatok Fashion...

Vannak tapasztalatok Fashion Days, és Brands.hu-ról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy aki rendelt már, miket tapasztalt. Eredetik a cuccok? Megbízható oldalak?
2012. febr. 16. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind 2röl rendeltem Brands az jó megbízható de a fashion egy rakás szar 2hónapja várok a megrendelt termékre és még mindig "feldolgozás alatt" van
2012. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Brands valóban megbízható és eredeti termékeket árulnak. (Én legalábbis eddig azt kaptam). Már többször is rendeltem onnan és az ígért időpontra mindig meg is kaptam a terméket.

Fashion Days-ről még csak most rendeltem először, de már kaptam az értesítést, hogy 30 napon túl fogják leszállítani a terméket. Remélem azért nem fogok úgy járni, mint az első hozzászóló. :/

2014. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!