Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem linkelni olyan...

Tudnátok nekem linkelni olyan képet, ahol piercing luk, látszódik? Tehát kivette piercinget többet nem használja és helye megmaradt?! Tehát hogyan néz ki?

Figyelt kérdés
Száj fölé szeretnék tetetni de félek,hogy nagyon meg fog látszódni ha egyszer kiveszem :S
2012. febr. 19. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem többször is volt már az ajkamban piercing, ráadásul huzamosabb ideig, és gyakorlatilag egy halvány pont maradt csak. Egy pötty korrektor, és már nem is látszik!

De! Ha így gondolkozol, hogy mi lesz, ha kiveszed, be se szúrasd!

2012. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi választ! Anyám miatt van ez,hogy jajj mi lesz ha kiveszem,mert csak azt hajtja,hogy ronda leszek ha megmarad helye. -.-
2012. febr. 19. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Így néz ki:

[link]

2012. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óó köszi! :)
2012. febr. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!