Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találni szerintetek...

Hol találni szerintetek fiatal fotóst, aki modelleket keres a gyakorláshoz vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Szeretnék jó képeket és gondoltam egymás hasznára lennénk:)
2012. febr. 19. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal fotósok se dolgoznak ingyen, gyakorolni meg általában ismerősökön szoktak...
2012. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor talán én közelítem meg rosszul, de ő is én is az időmet áldozom rá. Én még a gépét és a tehetségét is, de egyik se jelent plusz költséget.
2012. febr. 19. 19:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyébként a legtöbb ügynökségnél ingyenes a próbafotózás, vagy minimális regisztrációs díj van.
2012. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az előző válaszomat törölted vagy nem küldte el???! :D
2012. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A plusz költség a termbérlés, a felszerelés megszerzése(megfelelő megvilágításhoz, a gépet folyton fejleszteni kell, stb.). Csak ismerősöm fotós, de ugyan miért fényképezne bárki is ingyen, vagy készítene rólad grafikát, fordítana ingyen, stb? Miért fotóznának ingyen, ha mindenki tisztában van vele, hogy egy igazi végzett fotós egy vagyont akaszthat le rólad?
2012. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor félre értettük egymást. Nem stúdióban akarok fotózni. Csinálnék magamról, de nem tudok. Én szoktam barátokat simán fotózni ha kérnek, mert mindenki szerint ráérzek az előnyös beállításra, stb. Nem profi képek, csak előnyösek. Azonban vhogy ez az érzék mindenkiből hiányzik. Ezért gondoltam gyakorló vagy hobby fotósokra, akikben szerintem megvan az érzék:)
2012. febr. 19. 19:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Illetve kiegészíteném, hogy a gépet nem miattam veszi meg, hanem a saját fejlődésért. Én egy 12.000-es géppel készítem a képeket. De nem akarok kekeckedni, se leértékelni mást, csak arra akartam válaszolni amit írtál.
2012. febr. 19. 19:31
 8/14 anonim válasza:

Szia!

Én ismerek, akár egyből kettőt is.

Én például művészeti suliba járok, ahol számos fiatallal találkozom, akik szeretnek fotókat készítek és szeretnének modell fotósok lenni. Náluk mindig jól jön, ha valaki mondja nekik, hogy engem lekaphattok, cserébe megkapod a képeket retusálva akár.

2012. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is szeretnék ilyet mint a kérdező :D
2012. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hát én meg pont modelleket keresek, gyakorláshoz. Ha valakit érdekel privátban írhat :)
2012. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!