Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetne belőlem...

Szerintetek lehetne belőlem modell?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok

165cm és 42kg

már 9 éves korom óta modellkedni akarok.. szerintetek?

németül tudok anyanyelvi szintem, és angolul is most tanulok.. és talán ki is tudnék mennyi svájca és németországba.. mert ugye beszélem a nelvet ( a svájcit is) és vannak ott rokonaim is... szerintetek lenne esélyem az én magasságommal?

ja és szőke kékszemű vagyok


2012. febr. 20. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, bőven nőhetsz, csak az egyetlen probléma, hogy senki sem mondhatja hitelesen, hogy lehet vagy nem lehet belőled ha nem látott rólad képed legalább...
2012. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okés akkor lehet hogy felrakok egy képet
2012. febr. 20. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
háát a modellek magassága legalább 170 cm-től kezdődik..
2012. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Haaat a 170 is az alacsony kategoriaba tartozik... En modelkedtem par evig (igaz men Mo-on, hanem kulfoldon) es a 172 cm-mel en voltam a legalacsonyabb a kifuton mindig... Szoval a sikeres modellek 180-tol kezdodnek.. Persze meg nohetsz hiszen csak 13 vagy, de ha nem leszel igazan magas nem fogja megerni belefektetni az idodet az egeszbe. Hacsak nem vagy extra szep es foto modellnek is elmehetsz.
2012. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen egyetértek. azért írtam hogy LEGALÁBB 170 cm.. az a minimum. 165 cm-vel... szerintem esélyed sincs,kivéve ha még meg nősz.. de az attól is függ,hogy a családodban a szüleid milyen magasak..
2012. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

apum 182 cm volt "újkorában"

anyukám meg 170

2012. febr. 20. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
igen akkor valószinű hogy még elég sokat fogsz nőni...talán még 170 fölé is.... (2.válaszoló voltam)
2012. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szemszín és a hajszín nem számít.Az a lényeg(ha kifutómodell akarsz lenni),hogy érdekes arcod,megfelelő magasságod és tehetséged legyen a modellkedésben.Ja és a járásod is fontos.Szerintem még várjál pár évet,hogy nőjjél.:)
2012. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A modellek nem tudnak elhelyezkedni. Inkább tanulj szakmát.
2012. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!