Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ki a golyós...

Hogyan vegyem ki a golyós orrpiercingemet?

Figyelt kérdés
(amin egy kis golyóó van a végén) már kb 2 hónapja benne van,most ki szeretném cserélni,de valahogy nem megy át a golyó a lyukon,ha pedig próbálom huzni fáj. Várjak még,vagy fajhat???amugy nincs begyulladva,és semmi baj nincs vele,csak kicsi a juk és "nem mgy át rajta a golyó"
2009. jún. 5. 21:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*lyuk

:-)

2009. jún. 5. 21:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy beraktad úgy vedd ki. Az a biztos. Bár nem igazán értem mit keres egy golyó rajta... olyan ami át sem fér a lyukon. Ilyet sem láttam még...biztos nem lehet lecsavarni? xD
2009. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem lehet csavarni,kis bogyó...am azért,hogy ne essen ki xD
2009. jún. 5. 21:52
 4/12 anonim ***** válasza:
A golyósok direkt azért vannak, hogy egyszer berakod és többet nem veszed ki. Ha nem tudod erővel áthúzni, akkor fogóval el kell vágni.
2009. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a barátom szedi ki. Nagyon utálom... Rohadtul fáj. Meg kell fogni erősen a piercinget és hirtelen kihúzni... úgy ki fog jönni!
2009. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

menny el ahoz,aki megcsinálta a pc-det,és kérd meg hogy szedje ki,vagy fordulj egy szakemberhez,aki ehhez ért.

szia

2009. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket nem lehet kivenni!

Ezt ha egyszer beraktad,akkor az ott is marad,vagy csak nagy fájdalommal tudod majd kivenni!

Mindez azért van,mert ránő a nyálkahártya.

Sok sikert hozzá,de ezután szerintem inkább használj hajlított végűt,mert az minden orrfúváskor kifordul az orrodból így azt mindig diszkréten vissza kell igazítani,de legalább addig is mozgatod és nem sok az esély arra,hogy ránőjjön a nyálkahártya!

Üdv!

2009. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez marha nagy hülyeség hogy nem lehet kivenni!!!! Mondom gogy csak egy pillanatra erősen meghúzod és kint is van! Csak addig a pár másodpercig fog fájni, utána már nem!
2009. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a nyálkahárya rá lenne nőve akkor mogatni sem lehetne a lyukban....mekkora hülyeség!!!

Haározott mozdulattal ki lehet húnzi!Nekem egy évig volt egy karika a fülemben a porc részben,mert nem tudtam ki venni,amikor meg rájöttem h a karikát csak szét kellett húzni,nagyot röhögtem h milyen hülye voltam!

2009. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=QNNkVhVQHTY&feature=related

találtam neked egy videót róla.....mondtam h ki lehet venni...:)))

2009. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!