Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyesmi hajszínem?...

Hogy lehet ilyesmi hajszínem? (nem baj ha sötétebb, de nagyjából)

Figyelt kérdés

[link]

Most barna. Nem világos barna, de nem is nagyon sötét


2012. febr. 22. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Világosítóval. Szőkítő- vagy világosító krém a neve, és ezután rámész az új hajszínnel.

pl. Garnier E0: [link] (bocsi hogy nem találtam magyar feliratosat)


Nem volt még festve a hajad?

2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem volt. A világosító mennyire teszi tönkre?
2012. febr. 22. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a fajta nem annyira, nekem ezzel lett leszívva a fekete(meg még a fodrász rakott hozzá kevés kímélő szőkítő port, meg oxit, mert nekem többször lett feketére festve), és semmi baja nem lett a hajamnak. Azt mondta, hogy fokozottabban ápoljam utána, de ezen kívül semmi.
2012. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cili válasza:
Szerintem a szőkítést bízd szakemberre,tapasztalatból mondom,h rossz vége lehet!
2012. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a szőkítés/világosítás, ami rosszul sülhet el(és a legtöbben házilag próbálják alkalmazni), az az "oxi+szőkítő por"!!! Ezt én nem tudom honnan szedik, mert ez már egy nagyon nagyon régen lejárt és elvetett szőkítési/világosítási mód, mert tönkreteszi és leégeti a hajszálakat.

A világosító krémekkel nincs ilyen probléma, inkább színeltávolítóként működnek.

2012. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!