Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mágneses...

Mi a véleményetek a mágneses elven működő fülbevalókról?

Figyelt kérdés

Nem lyukasztatom ki a fülemet, így alternatív megoldásokat keresek. Néztem ún. klipszeket, de elég otromba a működési elvük, és elég ócskáknak is néznek ki, és szerintem a fület nagyon nyomja.


Találtam ún. mágneses elven működő fülbevalót, ami kicsit kifinomultabbnak tűnik. Valaki próbálta, nem nyomja a fület nagyon, illetve nem is esik le?


[link]


Ezt találtam, kinézetre nagyon tetszik, és mágneses elven működik, de annyira nem ismerem ezt a módszert.


Véleményeket előre is köszönöm!


2012. febr. 23. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek van olyan, ő nagyon szereti, nem esik le, az se látszik, hogy nincs kiszúrva a füle.
2012. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekemis volt ilyen,de elvesztettem valahol,nekem nemjött be,leesett
2012. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy első nap elveszíteném :)

Nem tudom, miért nem szeretnéd kilyukasztani a füledet, nem is tartozik rám, a te dolgod, de szerintem sokkal egyszerűbb hosszú távon :)

2012. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én múltkor vettem véletlenül mágneses fülbevalót, mert nem vettem észre, hogy az :D annyira tetszett, hogy csak rohantam a kasszához, és kifizettem...aztán el is ajándékoztam, mert fél óra alatt nagyon elnyomta a fülemet :/ Lehet, hogy hozzá tudtam volna szokni, de nagyon zavart. A barátnőm, akinek ajándékoztam szintén azt mondta, hogy az ő fülét is nyomta, mégis leesett az egyik...Lehet, hogy csak pont egy ócska darabot fogtam ki.
2012. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nyomta a fülemet, hogy mindig fájt tőle + annyira nem is erős bennük a mágnes, könnyen el lehet hagyni.
2012. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!