Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltetek már netről/katalóg...

Rendeltetek már netről/katalógusból ékszert?

Figyelt kérdés

Avon, oriflame, betly

ezeket ismerem.

Még milyen katalógusok vannak ahonnan lehet rendelni

, vagy esetleg oldalak?

Ti honnan szoktatok rendelni?

Ja és azért ne legyen nagyon drága...


2012. febr. 25. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Vateráról szoktam ékszert rendelni, újak, gyönyőrűek, olcsóbbak mint az avon, oriflame. Ott érdemes szétnézned!
2012. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Egyszer "rendeltem" a vateráról... Akkor megfogadtam, hogy többet NEM.

Táskát szerettem volna rendelni. Át is utaltam a pénzt. Mondták, hogy küldik a táskát. Eltelt pár hét, táska sehol... Írtam nekik, mindig volt valami kifogás (pl. készlethiány, majd ekkor elküldik). Hosszas levelezés után (3-4 hónap) visszautalták a pénzt.

Itt fogadtam meg, hogy soha többet ilyen oldalról...

2012. febr. 25. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] én innen rendeltem már, megbízhatóak, a futárnak kell fizetni kiszállítéskor:) órák, fülbevalók, nyakláncok, karkötők is vannak:)
2012. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.ebizsu.hu szerintem itt elég jó árban is vannak, plusz van katalógusuk is, ha netről nem szeretnél rendelni, csak keress egy hirdetőt.:)
2012. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!