Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az zavaró, ha egy lánynak...

Az zavaró, ha egy lánynak nincs túl vastag felső ajka? (kép)

Figyelt kérdés

Anyától örököltem. Neki sem volt soha telt felsőajka. Mert még az alsó az szép, azzal nincs gond, de a felső néha olyan vékony, mintha csak egy vonal lenne, mikor mosolygok. Egyáltalán nem Angelina Jolie-s. Inkább ezekhez tudnám hasonlítani:

[link]

vagy

[link]

és

[link]


Pontosan olyan mint azé a Nina Dobrevé(2.3. kép)

Ezeknek a lányoknak is ilyen, nem túl vékony, pl:

[link]

Minimális sminkkel neki sincs valami telt ajka, viszont simkkel :

[link]

el lehet érni, hogy nagyobbnak tűnjön.

Ha van rajtam ajakkontúr, és egy kis rúzs, akkor nekem is ekkora kb:

[link]


Tehát a kérdésem az, hogy attól még lehet egy lány szép, szexi, hogy nincsenek hatalmas, telt ajkai?


2012. febr. 27. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem szép,nekem is ilyen van és sokan mondták,hogy aranyos,bár azt is hallottam már,hogy olyan,mint egy vonal,de na :D
2012. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

igenigen..nekem is ilyen van..háát én jobban örülnék a szép telt ajkaknak dehát ez van, ez se rossz

mé mindig jobb mint a vv vera kacsaszája

2012. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is egészen szeretem néha, olyan brites a keskeny ajak. Mindig Nicole Kidman jut róla eszembe, még a sok botox előtt:

[link]

Neki is ez a vékonyka van. Csak nekem hosszabb. Mármint hosszúságra. És mégis, mennyire gyönyörű nő mind szerintem. Akkor csak nem lehet akkora baj. Százszor szebb mint ahogy most néz ki:

[link]

2012. febr. 27. 23:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Számomra a képek alapján nagyon vonzó! Szerintem semmi gond nincs vele! Cukik! :) Arcra melyik hölgyhöz hasonlítasz, mert az is számíthat. :)

17/F

2012. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Talán Emma Watson a leghasonlóbb. Angolos. Fehér bőr, néhány szeplő. Csak a hajam olyan mint a Nicole Kidman-é. De az arc formám szív alakú, mint Emma-nak.
2012. febr. 27. 23:37
 6/12 anonim válasza:
100%
Ez az "atlagos" ajakforma... Ettol meg lehet valaki marha ronda vagy nagyon szep is. Szerencsere ez nem csak ettol fugg. Na meg az embereknek sem ugyanaz tetszik.
2012. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Értem. Tök szép lehetsz!

Szóval persze, lehetsz szexi, sőt, nekem jobban bejön, mint a telt, hatalmas ajkak! :)

2012. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
de ahhogy osszevalogattad a kerdesedben a kepeket az MUVESZI! erre senki nem figyelt fel?:p
2012. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kép között már magadat is megmutathattad volna, annyira megy már a linkelés és talán a válaszok is pontosabbak lennének.
2012. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazán megnyugtató!

2012. febr. 28. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!