Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a férfiak annyira undorodna...

Ha a férfiak annyira undorodnak attól, hogy egy nőn tetoválás van, akkor az 'álmaim nője' kategóriában mér vágja rá 98%-uk, hogy 'Angelina Jolie'? (:

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt is, és még sok helyen, hogy mi a véleményük a férfiaknak a nőkön lévő tetoválástól.. nos 100 pasiból körülbelül 90 rávágta hogy undorítónak tartja. Ezzel szemben mindenhol máshol éltetik Angelina Joliet, akinek töménytelen mennyiségű tetoválása van. Nos akkor hogy is van ez?
2012. febr. 28. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért még mindig nincs olyan szinten kivarrva, mint mondjuk Kat von D vagy egy alternatív modell:D
2012. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Angelina Jolie undorítóan néz ki szerintem
2012. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első kommentelő: olyanokat olvastam hogy már a legkisebb tetoválástól is a falra másznak a pasik.. Angelinán meg nem egy darab van, a háta neki is rendesen ki van varrva, stb


második: igen, szerintem is, de most nem ez a téma (:

2012. febr. 28. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem akinek nem tetszik a tetoválás, annak Angelina Jolien sem tetszik, attól függetlenül a nő szép, az arcát nem csúfítja el. az meg hogy Brad Pittet zavarja e... :D
2012. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen sajnos pont rátapintottál a kérdésem lényegére :/


akiket megkérdeztem a tetoválásról, undorodik tőle mind, de AJ az ezzel szemben istennő számukra... szóval nem értem a logikát O.o lehet hogy eddig csak undorító nőkön láttak tetoválást, vagy mi a franc? XD

2012. febr. 29. 00:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én gyűlölöm ha egy lány tetovált. És Angelina Jolie szintén gyűlölni való számomra.


29F

2012. febr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ilyen hülye kérdést :D

most hogy függ össze az, hogy valaki utálja a tetkókat, de ha egy jó csajon van, akkor ettől függetlenül tetszik nekik?

Tehát ha valakin van tetoválás az már nem lehet szép? nem értem..

2012. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
olvass utána (többek közt itt, GYK-en is), mert egy csomó olyan válasz van a tetovált csajokkal kapcsolatba hogy FUJJ undorítóak.. lehet hogy ti akik ide kommentáltatok pont a normálisabbik felébe esik a férfi népességnek, de ha elolvastok egy-egy ilyen kaliberű kérdést, hogy mi a férfiak álláspontja a tetovált nőkről, szerintem rájöttök mire is gondolok pontosan (:
2012. márc. 2. 00:42
 9/9 anonim válasza:
0%
Szerintem szégyellje magát, aki tetováltat magára! Igénytelen és olcsó "testdíszítés"
2012. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!