Vélemény? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 28. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra nincs benned, ha erre vagy kíváncsi, nem, nem vagy szép, csak egy átlagos tininek tűnsz, de én a helyedben nem pakolgatnék magamról föl képeket, mert aztán meg leshetsz, ha visszaélnek vele!
2012. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy, szép a szád, a szemed különösen tetszik.
2012. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
"droid" ez volt az első szó ami eszembe jutott. nem azért mert csúnya vagy vagy ilyesmi..egyszerűen csak ez ugrott be. előnytelen a kép, tipikus sunapóz, te meg tipikus fiatal lány vagy.ennyi
2012. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
tucat
2012. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagytok ti egy kicsit köcsögök? :D

Ne aggódj amúgy, manapság már mindenkire rámondják, hogy tucat, arra is aki nem az, mert aki nem az, az meg azért tucat. :)

Így elsőre nincs benned semmi különleges, de szerintem ettől függetlenül szép vagy. Szépek a szemeid (meg az orrod formája).

Hány éves vagy?

19/L

2012. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Tömeglány vagy. Pénzért se érnék hozzád. Jó de, igaz akkor is csak fejszével.

19/f

2012. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

Azért 19/f lehet örülnél te, ha ilyen barátnőd lenne. Most konrétan mi a gondotok a kérdezővel? Hiányzik a kacsacsőr, vagy a 3 centis műszempilla? Ja nem, a cickókidobás és a pucsítás... anyám...

Gáz ide feltöltögetni a képeket, és kérdezi, hogy 'szép vagyok-e?'. Ettől függetlenül még nem kéne orrba-szájjba alázni a másikat, és 'csak fejszével érnék hozzád' és hasonló mélyenkultúrált szöveggel oltani.

2012. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez kérlek kulturált volt, mert nem azt írtam, hogy "Szétb*sznám a fejed egy k*rva fejszével!".

És tökre nem örülnék, ha ilyen barát"nőm" lenne, mert az állati nagy értelmi problémát jelent, ha valaki ilyen p*csával összeáll.

19/f

2012. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az is nagy értelmi probléma, hogy csak ilyen módon tudod kifejezni, hogy nem tetszik egy lány.
2012. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Azon kivül hogy még büntetnek érte(d) az egyetlen bajom az, hgoy feltetted a kérdést egyébként aranyos (vagy)


35/F

2012. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!