Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Müllerben érdemes parfümöt...

Müllerben érdemes parfümöt venni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gondolok itt az eredetiségre. Sajnos Douglas a közelünkben sehol, a legközelebbi is csak kb 60 kmre van.

2012. febr. 28. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Boltban elvileg csak eredeti termékeket árulhatnak, hiszen blokkot, ha kell számlát adnak róla. A müllerben is biztos eredetihez tudsz hozzájutni. Bár már nem követem hol tart a hamis parfüm iparág :-)
2012. febr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. itt tart:

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4

Saját videó, én csináltam.

Hozzáteszem, amikor anyumnak karácsonyra vettem a DM-ben női Diesel Plus Plus-t, annyira gyatra illata volt, hogy fújt magára 8-10 fújást és amikor ment kifele az ajtón és közvetlenül utána mentem a háta mögött még úgy sem éreztem az illatot.Szóval nekem a Dm-es verzió is gyanús...

Számomra a 100% megbízhatóságot ma 3 üzlet jelenti:

Douglas

Marionnaud

[link]

2012. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát most elbizonytalanítottál:/ sajnos már megvettem a parfümömet (armani code) amit akartam a müllerben
2012. márc. 4. 09:11
 4/5 A kérdező kommentje:
De amúgy amit most vettem parfümöt a müllerben, csak próba szintjén ott a boltban az egyik testerből fújtam magamra 1et(amúgy alig volt benne) és nagyon sokáig éreztem!:D Még most is érzem a kezemen ahova fújtam, mondjuk most már csak ha nagyon közelről szagolgatom:D pedig azóta volt 2 fürdés és számtalan kézmosás!
2012. márc. 4. 09:18
 5/5 anonim válasza:
Én is azt hittem, hogy a müllerben, rosmannban, dm-ben csak eredeti parfümöt lehet venni... Párszor ráfáztam, azóta csak a neten rendelek a Parfümériától.
2015. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!