Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak haj alapján mit gondolsz...

Csak haj alapján mit gondolsz egy göndör hajú lányról?

Figyelt kérdés

Önéletrajzhoz kell fényképet csináltatnom, és azon gondolkoztam, hogy az eredeti göndör hajammal csináltassak képet, vagy egyenes hajjal. Mivel a család, ahova jelentkezni szeretnék, csak a fénykép és az önéletrajzom alapján dönt, kíváncsivá tett, hogy első benyomásként mit gondolnak az emberek a göndör hajról. Tudom, hogy számít az arcforma, a hajszín, de képet nem szeretnék mutatni, de találtam pár a hajamhoz hasonló képet: [link]


[link] (itt az alsóhoz hasonlít a hajam)


2012. febr. 29. 21:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a göndör haj természetesebb, komolynak és intelligensnek tűnik az ember, ha már első benyomásról beszélünk. Én imádnám, ha ilyen hajam lenne mint neked, de sajnos addig ilyen szép göndör csak ameddig szárítás után ki nem fésülöm. Utána semmi formája, ezért szoktam göndöríteni. Vasalni csak akkor, ha nincs kedvem a göndörítéshez, kevésbé időigényes. Én a helyedben a göndöret választanám. :DD
2012. febr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
göndörrel mindenképp!
2012. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen göndör:)
2012. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

gyönyörű az ilyen haj, ilyen hajat akartam mindig is :))

nekem teljesen egyenes, csomóan azt is hiszik, hogy vasalom. Pedig nem :D

2012. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor göndör lesz és remélem a legjobbakat:)
2012. márc. 3. 10:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán értem, hogy mi ez a hülye divat mostanában, hogy a göndör haj igénytelen. már miért lenne az? (nekem is az van.) tehet róla az ember, hogy egyenes, hullámos, vagy göndör hajjal születik? jövőre meg kitalálják, hogy igénytelen a szőke/barna/vörös haj, vagy mi?

hagyd a göndört.

2012. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, első: ne fésüld ki. göndör hajat amúgy se szabad naponta, mert sprőd lesz, szállni fog. csak hajmosás után, vizesen, ritka szálú kefével fésüld ki, és rakj rá göndörítő habot.
2012. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


bocsi de ezt nem tudtam kihagyni annyira jol meg van rajzolva hogy szinte élethű :)

2012. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Göndörrel! a göndör haj meggyőző, és szerintem aranyos is. :)
2012. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, végülis a göndör hajat választottam, és a munkát is megkaptam :)
2012. márc. 29. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!