Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a legnagyobb problémátok...

Mik a legnagyobb problémátok magatokkal szépség terén?

Figyelt kérdés
változtatható dolgokra gondolok! Túlsúly, pattanás, rövid haj, béna sminktechnika, sápadt bőr ilyenekre. Előre is köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 29. 22:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hülye fejem, de ezen csak orvos tudna segíteni, vagy az sem.
2012. febr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Pattanás, szemüveg. Más problémám nincs a külsőmmel... 22F
2012. febr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Kicsi pocak, amit most fogyok le, plusz a pattanások, de ezt is kezelem, járok kozmetikushoz, plusz itthon is kezelem.

17/F

2012. febr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
a hajam gyenge, vékonyszálú. és mindössze 154 centi vagyok.
2012. febr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

#3


#4! Szerintem nem is vagy olyan alacsony. Hozzám képest pl 19cm-rel vagy alacsonyabb, nem baj, hogyha a fiú magasabb. :)

2012. febr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A bőröm nem szép a végtagjaimon, és a hajam is vékony szálú és kevés. De magas vagyok és vékony tehát valamit valamiért:-)
2012. febr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

-vékonyszálú a hajam,és már állandóan be kell göndöríteni,hullámosítani különben lelapul(tupír se segít),vagy nem áll sehogy,kb mindennap mosom,mert állatira zsírosodik

-utálom,hogy csak full sminkben látom magam olyan embernek,aki kiteheti a lábát a lakásból

-túlsúly

-a melleim

-a lábujjaim formája

-a bokasüllyedésem,és óriási méretű duzzadt bokáim,ami korábbi ínszalagszakadásokból maradtak ilyenek

-a fülcimpám-ami olyan nagy,hogy levágnám simán kisebbre!

-a fogaim,hogy az orvos azt mondta nem kell fogszabályzó,közben meg rohadtul kellene,hiába jó formájúak befelé állnak az oldalsók

-a két hasúszógumim,amit képtelenség eltűntetni teljesen,mindig csak kisebb lesz,de nem tűnik el semmilyen diétától

-az oldalhájam...

-a felkarom tiszta hájas bőr túl sok felesleges bőrrel,akárhogy is edzem már évek óta..nem fogytam annyit soha életembe,ami miatt úgy kellene kinéznia,ahogy most kinéz...


lássuk csak...


soroljam még? :D


23N

2012. márc. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%
nagyon büdöset szarok
2012. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
az, hogy göndör a hajam, és kb 5 kg felesleg vsan rajtam
2012. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

igazából nagyon sok minden változtatható :)

orrplasztika és baromi elégedett lennék

2012. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!