Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert jar meg mindig ennyi...

Miert jar meg mindig ennyi ember szolariumba?

Figyelt kérdés
Azok utan, hogy manapsag mennyit tudunk a karos hatasairol, a szolarium okozta bor oregedesrol, bor rakrol, korai tulzott es foltos pigmentaciorol... sorohatnam. A szoli a leheto legrosszabb dolog amit az ember a borevel tehet a dohanyzas es tulzott napozas utan... Megis miert teszik ki magukat ennek az emberek tudatosan? Mikor minden borgyogyasz is ova int a szolariumtol!
2012. márc. 1. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a "nagy divat" még mindig a barna bőr,tök8 hogy érik el azt..én nem járhatnék szoliba,egy bőrbetegség miatt,de ha az nem lenne se mennék el..ellenben legjobb barátnőm heti 3 alkalommal 10-15 percre megy..és mindezt azért, mert ő favorizálja a tömegdivatot..hát ez van:)
2012. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már szerintem nem is divat". én csak azért megyek mert szeretem ha barna vagyok, nem viszem túlzásba se ,max 1 héten egyszer megyek max 8 percre. leszárítja a pattanásokat is , ha van. de miért kell ennyire utálkozni?
2012. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem utalkozasrol van itt szo? Mibol vetted ezt ki? Hanem a tudtlansagrol, vagy a nemtorodomsegrol. Sehol nem emlitettem utalkozast... Egyszeruen erthetetlen szamomra miert mennek az emberek szoliba, mikor e rettenetes a bornek. Hiaba mesz csak 1-szer allando sugarzasnal teszed ki a borod igy... Hidd el nem jo. 40 eves korod utan majd kapkodni fogsz a ranctalanitok es a folt eltuntetok utan. Oreg lesz a borod ido elott. Inkabb legyen par pattanasom mint rancos legyek.
2012. márc. 2. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
azért ez elég egyén függő, hogy mennyire ráncosodik. de én ezzel tisztába vagyok, igazad is van. de már szinte függő lettem:/ én csoki csövesbe járok, az lehet nem annyira káros, de szerintem én is abbahagyom mert mindjárt nyár és akkor meg ingyen van
2012. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!