Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Nektek tetszenek...

Fiúk-lányok! Nektek tetszenek a fűzők? Illetve a fűzőt hétköznapokban viselő lányok?

Figyelt kérdés

most készülök venni rendes acélmerevítőst, és tuti felvenném néha napközben is, mert nagyon tetszenek. ilyesmit szeretnék:

[link]



[link]

[link]


2012. márc. 1. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
de gyönyörű hely, hol készült? :)
2012. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Paralia, Görögország - Olympic beach (ha így kell írni :) )
2012. márc. 1. 21:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon tetszik a fűző. :D Alapból rajongok a viktoriánus éráért, akkor volt divat. Még a hajam is extra hosszúra növesztettem, mert akkor csak az volt a szép. :)

Én simán hordanék fűzőt hétköznapokon (sajnos nincs, de mindenképpen akarok majd venni, ha sikerülne kicsit fogyni, hogy jól is álljon). Mondjuk én nem önmagában venném fel, hanem inget vennék alá. Főleg bő hosszú szoknyával eszméletlen jól néz ki.

Mindig csak nézek, hogy ez a csaj is milyeneket csinál: *___*

http://www.youtube.com/user/bishonenrancher#p/u/49/bgIDfP1tzQY

2012. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a fűző,főleg hétköznapokon nem :/

Meg nekem nem is volt kényelmes pedig igen vékony vagyok :D

2012. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
vettél végül fűzőt? A vaterás az nagyon jól néz ki.
2013. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!