Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elkészíteni ezt...

Hogyan tudnám elkészíteni ezt a tépett hatású férfi hajat?

Figyelt kérdés

[link]


Egyszerűen nem akar ilyenre sikerülni. A hossza pedig ekkora Nekem, egyedül kicsit erősebb a hajszálam. A probléma főleg a hátsó és oldalsó réssel van.


Hátul körkefével kellene már alapból beszárítani? Próbáltam így, de szerintem a vasalás technikáját nem tudom rendesen. Hátul összefogom a hajam a vasalóval, aztán 90 fokra egyenletes elkezdem felfordítani és egyben kifelé vasalni. Igazából ezt így nehéz leírni.


Esetleg aki jobban ért hozzá, mondhatna valami tanácsot... Általában szokott sikerülni a sima vasalt haj, és szépen meg is áll, de szeretnék egy kis változatosságot vinni bele, mert szerintem elég gagyi a simán kivasalt és úgy hagyva...


Köszi előre is


18/F


2012. márc. 1. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát először ritkítani kellene a hajad hasonlóra.A képen látható Richie Sambora-nak vékonyszálú ráadásul a haja.Ha neked vastagszálú,akkor tuti ritkítani kell előbb.


Vasalni csak akkor kell a hajad,ha alapból NEM egyenes formájú(szal ha kicsit hullámos,vagy göndör).Annyi a lényeg,hogy körkefével kell szárítgatni felfelé először a hajtöveket,utána pedig az alját kifelé kell görgetni.Mármint a fésűt kifelé fordítod.Hajvasalóval a hajvégeket kifelé próbálhatod húzni,úgy, hogy a végeknél egy félkörívet írsz le a hajvasalóval.Nem tudom ez érthető-e.Szóval húzod a hajvasalót és csinálsz vele egy félkört a végénél!

Oldalt is félkört írsz le a hajvasalóval,viszont kisebb ívűt és oldalirányba,illetve hátrafele húzod csak.


Utána a végén összeborzolod felül és befújod hajlakkal meg eligazgatod a frufru részt.

2012. márc. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!