Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha van a bokámon tetkó, és...

Ha van a bokámon tetkó, és ugyanarra a lábamra csináltatok a térdem alá előre egy 15×10-es mintát, akkor tényleg nem érvényesülne, ami a bokámon van (10×10-es minta+írás)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 22:22
 1/2 poster04 válasza:

miért ne érvényesülne?

nekem a bal lábfejemtől a térdem alá 5 centivel érő elég nagy minta van, ( széltében úgy 13 centi, hosszban nem tudom), és felette a combomon egy szintén nagy kb comszélességű( oldalnézetből egész combot fedi) hosszra kb 23-25 centi lehet-nagy minta, szintén.mind a kettő érvényesül, egyik se nyomja el a másikat.

19L

ha nem tudod elképzelni milyen lenne, nyomtasd ki, amit szeretnél, és tedd a lábadra, hogy meg tudd nézni, milyen lenne kb. :)

2012. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez megrajzolós lenne, mert ilyen képet neten nem találtam. :) Az alapötlet az lett volna, hogy egy minta lesz kívül lábszáron, de rájöttem, hogy akkor nem fér ki elég nagyban, amit szeretnék, így kettő lesz belőle (mert hasonló), mindkét lábamon térd alatt. Csak mikor említettem apunak, azt mondta, hogy akkor a másik nem fog érvényesülni. :)
2012. márc. 2. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!