Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 70/B mekkorának számít?

70/B mekkorának számít?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
az nem valami nagy, bár a 70-ből arra következtetek hogy nem vagy valami magas, szóval arányaiban jó lehet
2009. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 70-ből hogy következtetsz magasságra? :D Az a mell alatti méret cm-ben. Amúgy 166 cm vagyok, nem túl magas, de nem is kicsi, átlag.
2009. jún. 8. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanekkora van és 170 cm vagyok. :D Szóval nincs köze a magassághoz, csak a mell alatti kerülethez.

Én meg vagyok elégedve a 70/B-vel, bár néha eszembe jut, hogy lehetne nagyobb. De elég vékony vagyok és ahhoz nem állna jól a nagyobb mell szerintem. Ha Te is hasonló cipőben jársz, akkor ez ideális szerintem. Az én párom szépnek tartja, ő sose akarná, hogy nagyobb legyen.

2009. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!