Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet jó minőségű hosszú...

Hol lehet jó minőségű hosszú ujjú tornadresszt kapni?

Figyelt kérdés
Járok szertornára lassan 5 éve 5 dresszem van edzésekre, 3 rövid ujjú meg 2 hosszú ujjú. A rövid ujjú dresszeket csak melegben hordom tehát többnyire a hosszú ujjúakat hordom. Eddig úgymond ismerősöktől "örököltem" őket de sajnos az egyik hosszú ujjú dresszem már nagyon tropára ment talán még 2-3 edzést bírna ki, meg kezdem kinőni is tehát már az anyaga rongyosra ment meg a varrásai sem bírják már. A másik amit még nagyon hordani szoktam az beleakadt valamibe valószínűleg az öltözőbe történt és a hasánál teljesen szétment már nem is tudom felvenni megvarrni sem bírtuk rendesen meg már egy kicsit szűk is volt. Nézegettem googlen de többnyire csak rövid ujjúakat találtam, a vaterán meg nem volt a méretemben. 170 cm es kellene. Budapesten ha tudtok turkálókat a Nyugati vagy a Déli pályaudvar környékén az nagyon jó lenne, de az is jó ha weboldalakat mondtok ahol lehet rendelni, vagy kimondottan olyan üzletet ahol van választék is és ott van Budapesten vagy környékén. Mindenképpen hosszú ujjú kellene. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. márc. 4. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hűha...nehéz eset a válasz...te már utána néztél pár dolognak. :P

Hát [link]

vagy a PRESTIGE tornadressz


mondjuk a 170-es méret nem kicsi, de vaterán azért találni ekkora méretben

2012. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia f e s s honlap, tornaruházat, ott találsz e-mail címet és telefonszámot. Javaslom a kapcsolatfelvételt előre a rendelés előtt. Olyan méretet csinálnak és küldenek, amilyet szeretnél. Mi az utóbbi időben kizárólag innen rendeltünk, nem is keresünk boltban. Anyagban, színben bármit megvarrnak, rövidujjú, hosszúujjú nem akadály. A hosszúujjú modell az Olga, a rövidujjú a Lotti.

Sióok sikert!

Üdv.

2012. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!