Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös a kezem, és ez...

Dinus.. kérdése:

Nagyon szőrös a kezem, és ez eléggé zavar! Nem tudom, hogy milyen megoldás lenne a legjobb?! .

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves vagyok, és lány. Már kisebb koromban is észrevettem, hogy sűrű, sötétbarna színű a szőr a kezemen. Ugye, régebben még nem is zavart, de nem is nagyon emlékszem rá. Most viszont már nagyon idegesítő. Van még egy lánynak ilyen szőrös keze a suliban és őt is piszkálják folyton emiatt. Félek, hogy engem is idegesítenének csak, és még ha nem is, nagyon zavar saját magamat is.


Már szőrtelenítőkrémmel is csináltuk, de attól 1-2 napon belül látszik, hogy nő és csak erősebb lesz, nehogy sűrűbb is legyen. Mivel sötétbarna, ezért kiszőkítettük, és így talán nem is zavar annyira, csakhogy ugyanolyan sűrű maradt.


Olvastam a borotválást, de félek, nem lesz erősebb és sűrűbb??


Kérlek segítsetek! 13L. Dilen.


2012. márc. 5. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Nehogy borotváld, mert akkor még borostás is lesz!

Szerintem anyukádtól, nővérdtől vagy idősebb nőtől kérj tanácsot.

Ha nagyon zavar akkor meg gyanta.

2012. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, eléggé zavar... Olvastam még a gyantázást, azt majd pár év múlva lehet kipróbálom, de félek, hogy nagyon fájna.


Egyelőre csak a szőkítésnél maradok. Remélem azért nem fognak csúfolni emiatt. Ahogy itt láttam, van egy pár lánynak/nőnek ilyen problémája.


Nem tudom, ahogy növök, nem ritkul a szőr a kezemen? Valahol hallottam már ilyet.


Dilen.

2012. márc. 5. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen maradj még a szőkítésnél. Amúgy egy idő után tényleg ritkulni fog, ahogy a ruha hozzáér úgy "koptatja". Ha pér év múlva még így is zavar akkor menj el kozmetikushoz és gyantáztasd le. Ne félj attól, hogy fájni fog, csak arra gondolj utána mennyivel jobb lesz. :)
2012. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a gyantát ajánlom. Ritkul tőle, és három hétig biztos, hogy nem lesz rajtad látványos szőr. A szőkítés is egy megoldás, de ha alapvetően barna hajú vagy, eég természetellenesen fog hatni, hogy a karodon meg szőke a szőr. A gyantázás karon nem fáj, illetve csak nagyon kicsit, ne félj tőle :)
2012. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ és a segítséget. Egyébként világosbarna a hajam, és nyáron még inkább kiszőkül, tehát nagyjából olyan, mintha szőkés tincseim lennének... ezért szerintem nem olyan feltűnő. Idősebb koromba lehet legyantáztatom, de egyelőre még nem. Az a baj, hogy a szőkítés után pár nappal már látszik, hogy a vége barnás. De a könyökömig érő ruhák is egy részét jelentik a megoldásomnak. :) Egyelőre...


Dilen.

2012. márc. 6. 17:28
 6/10 anonim válasza:
szerintem vágd le a kezeid
2012. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg nem vagy normális. Vagy kisgyerek vagy még, vagy elmebajos.. :/
2012. márc. 9. 15:26
 8/10 anonim válasza:
16 évesen nem nagyon lehetek kisgyerek. ;)
2012. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor viszont értelmesebbnek kéne lenned.


Persze lehet rossz napod volt, megértem... de egy kicsit durva. Egy normális ember nem ír ilyeneket.

2012. márc. 19. 15:50
 10/10 anonim válasza:
Bocsi , hogy ilyen lésőn írok, de nekem is ugyan ilyen plusz még a lábam is de a kezemezmt hyantaztatom. Ha bár már biztos megtalaltad a neked tetsző módszert, azért remélem m3g tidtam segíteni.
2015. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!