Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Blokk nélkül visszaveszik a...

Blokk nélkül visszaveszik a ruhát az üzletben?

Figyelt kérdés

A Colosseumban vettem vasárnap egy nadrágot 5000 Ft-ért, de csak otthon vettem észre, hogy bár el van tisztázva, de cérnák lógnak belőle mindenfelé, amik hiába nem rontanak a minőségén, megegedhetetlen hiba. Ráadásul a lába között bomlik fel a varrat, onnan is lógnak ki a cérnák.

Persze meg tudnám csináltatni, de úgy érzem, nem korrekt 5ezer forintért selejtet árulni. Viszont a blokk már nincs meg, legalábbis sehol sem találom. Így nem veszik vissza? Vagy ha mégis megvan a blokk (amit nagyon remélek!), akkor visszaadják az árát, vagy csak levásárolhatom az összeget?


2012. márc. 6. 12:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként megvan a blokk, ráleltem. Így már visszaveszik?
2012. márc. 6. 13:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adják vissza az árát, le kell vásárolnod azonos értékben. De így is húzni fogják a szájukat, úgyhogy ne hagyd magad.
2012. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uhh... Nagyon mérges vagyok emiatt, reméltem, hogy visszaadják az árát, szerintem ez így lenne korrekt, nem még rám sózni a többi sz@r árút.
2012. márc. 6. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
az úgy korrekt, hogy meg kell nézned mit veszel meg! ezek azért elég látható hibák, és ha már ennyire anyagias meg kötözködő vagy, legalább lenne ennyi eszed...
2012. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ne trollkodj. Nem vagyok se anyagias, sem kötekedő, de még csak a hiba sem volt elég szembetűnő, azért nem vettem észre első pillantásra, sőt, még másodikra sem.

Remélem, máskor megkímélsz az ostoba, rosszindulatú válaszaidtól.

2012. márc. 6. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok rosszindulatú, csak dolgoztam ilyen helyen, gondolj bele a másik fél helyzetében.

dolgozik szerencsétlen minimálbérért, erre visszamegy egy 'kislány', ilyen 'pitiáner' bajjal, hogy márpedig neki most de rögtön és azonnal a pénzét vissza meg stb. Az még hagyján, hogy nem az övé a bolt és nem az ő zsebéből veszed ki. De neki kell ottmaradnia pluszban munkaidő után, hogy lekönyvelje a bajodat, lepapírozza, visszaküldje, leselejtezze... szóval nem kis munka neki, mert te 2 óra vizslatás után találtál rajta valami kis hibát. hisz te is azt írtad, nem tűnt fel se elsőre, se másodjára, hogy baja lenne. nem lehet olyan szembetűnő az a baj. és akkor még azt is írod, hogy te is megtudnád oldani. én biztos nem stresszelném se szerencsétlent, se magamat nem idegesíteném, mikor 20 perc alatt megoldod a problémát

2012. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem így látom. Lehet, hogy csak azért, mert nem dolgoztam így, nem tudom, de nem gondolom, hogy nekem kéne dolgoznom azon a vacak nadrágon, amiért elég sok pénzt elkértek, és ha még meg tudom javítani, az a jobbik eset. Lehet, hogy az én "szakértelmem" erre nem terjed ki, és fizetnem kell azért, hogy valaki megcsinálja. Nem érzem a jogosnak.

A másik meg az, hogy talán nem feltűnő hiba, de annak lehet az okozója.

2012. márc. 6. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyszer vittem vissza ruhát a Berschka-ba. Hibája sem volt, csak rájöttem, hogy mégsem tetszik.:) Levásárolhattam, de akár az árát is visszaadták volna. Egy hónapig cserélnek (azon túl már nem), de csakis blokk ellenében. Mindenképp próbáld meg!
2012. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmentem, levásárolhattam az árát. Elég kellemetlenül éreztem magam, bár a nő kedves volt.
2012. márc. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!