Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm szárításnál muszáj...

Zsebibaba98 kérdése:

Műköröm szárításnál muszáj mindig UV lámpát használni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha zselés, akkor kell, de én úgy is csináltam, hogy nem lámpáztam, csak acetonmentes körömlakklemosóval átitatott vattakoronggal átkentem. ezt nem ajánlom, mert nem volt tartós, de az UV sem köti meg teljesen, csak a fényzselét.
2012. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a zselé UV fényre köt meg, így célszerű
2012. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, te nagyon el vagy tévedve!:O

Mindig kell a lámpa ZSELÉNÉL. És nem szárít, hanem köttet :)

2012. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Atyaég!

Könyörgöm, ha valaki nem ért hozzá miért szenved vele??

Első: felkented a zselét, és köttetés nélkül le is törölted??? MIÉRT?????? (csak megsúgom, hogy ha hiszed, ha nem, minden zselé teljesen megköt uv lámpában, nem csak a fényzselé, de az már szakmai titok, hogy hogyan)

Ahogy az utolsó is írta, a zselé nem szárad, hanem köt, és igen, minden esetben kell hozzá lámpa.

2012. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kötelező az UV lámpa,mert ha nem rakod be a kezed és a körmeid az uv-lámpa alá,várhatsz te 2 napot,nem fog megkötni a zselé..szal muszáj.
2012. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem te most csak viccelsz ugye?Voltál már műkörmösnél??Nem láttad hogyan csinálja?Nos a zselé kérlek nem szárad(nem lakk) hanem köt!!Miért csinálsz olyan dolgokat amihez nem értesz?Ja szerinted minden körmös csupán porfogóként vagy csak simán a jó dizájnért tart uv lámpát az asztalán.....
2012. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!