Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöket tudtok...

Milyen parfümöket tudtok ajánlani, amit ti is használtok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
SJP: NYC [link] ez inkább nyárias, tavaszias illat nekem. Télen Fergie:Outspoken volt.
2012. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak ne a parfümplaza-ról rendeljetek.

A parfümös webáruházak többsége hamisítványt árul.Saját videó, én csináltam:

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4


3 helyet ajánlok, ami számomra 100% megbízhatóságot jelent:

Douglas (van a weboldalán online vásárlás is)

Marionnaud

[link]


Ja, amúgy a parfümplaza = parfümcenter :)

Másképpen: mindegyik Age Beauty Kft. Sajnos ez a parfumcenter jelen van 8-10 különböző névvel a neten, és lásd a videómat, gagyikat árul.

2012. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem egy örök szerelmem van parfümben :

Naomi Campbell At night!! tartós és isteni illata van :)

4500 ft körül van:)

Jó hát persze kaptam már olyan parfümmintát amire azt mondtam ez igen ez tökéletes, de utána keresve mind 10-15 ezer ft volt amit én sajnálnék kiadni egy parfümért:)

2012. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a linket csak azért tettem be, hogy látszódjon hogy néz ki a parfüm, mert szerintem az üvege is tök szép :) De amúgy én sose veszek neten parfümöt, a sajátomat a Douglasban vettem. #1
2012. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát az én két kedvencem amiket váltogatok a dkny be delicious és a gucci rush...ezeket len nem cserélném és maximálisan illenek hozzám. Tartósak és annyira nem vészes az áruk.
2012. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!