Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hosszúnak kell lenni a...

Milyen hosszúnak kell lenni a hónaljszőrnek, hogy a kozmetikus le tudja gyantázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy milyen hosszúnak kell minimum lennie a szőrnek a hónaljon, hogy a kozmetikus le tudja szedni meleg gyantával? Mert mard szeretnék jövő kedden vagy hétfőn menni szemöldök szedésre, és szeretném legyantáztatni a hónaljamat is.

Jaj, és még valami: mennyi ideig lesz tökéletesen sima utána? :) És Ti milyen gyakran mentek ezért kozmetikushoz/gyantázzátok magatoknak?

Nyugodtan írjátok le a tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban! :)

Előre is köszi! :)

Egy 14 éves lány :)


2012. márc. 10. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kozmetikus vagyok, olyan 3-4 mm-t már le lehet szedni, de ha eddig borotváltad, akkor az első alkalommal fájhat, de nem kell tőle megijedni. Olyan 2-3, esetenként 4 hétig is tartós marad, nekem személy szerint másfél hétig bírja kb, szóval nem túl sokáig. Viszont van olyan vendégem, akinek kb. másfél hónap után is alig tudok mit legyantázni. Ritkulni fog tőle, és ha elkezd nőni, nem fog szúrni, mint borotvánál.

2012. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)

régebben borotváltam, de aztán epilálni kezdtem, csak azért szeretném most kozmetikussal gyantáztatni, mert az epilátor után olyan kis pöttyös lett a bőröm, meg bonyolult volt magamnak megcsinálni :D

2012. márc. 10. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Letti 88 nagyon ügyes kozmetikus lehet!!:):)

Csak mert az én kozmetikusom fél centinél rövidebbekkel hazaküldene.

Nekem olyan 2 hétig bírja, utána kezdenek újra előbújni.

2012. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!