Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikortól szőrösödünk?

Storytime kérdése:

Mikortól szőrösödünk?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól szörösödünk (arcszőrzet, mellkas, kar, alhas "az" fölött)? Mert a lábam már kezd, de az említett részek nem. Köszönöm a válaszokat!


14/F



2012. márc. 10. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok, már bolyhosodik az állam, bajusz is nő, meg az alhason is... Ez mindenkinél máskor kezdődik...
2012. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ!
2012. márc. 10. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Genetikán múlik, nekem a mai napig nincs normális arcszőrzetem, zsidó és latin származású ismerőseimnek meg már 15 évesen olyan bundájuk volt, hogy kabát nélkül kisétálhattak volna Moszkvába várost nézni. 19/F
2012. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na hát azért olyat nem szeretnék. xd De már osztályban is mindenkinek van már vmi bajusza, de nekem nincs. Kicsit cikinek érzem... :/
2012. márc. 10. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, most pár évig minden bajod lesz magaddal. Ilyen a kamaszkor, magát mindenki annyira különlegesnek, különbözőnek látja. Semmivel sem vagy több vagy kevesebb másoknál és a bölcsesség a szépségnél többet ér. A bölcsesség az, ha elfogadod a hibáid és megtanulod önzés nélkül szeretni magad. Mert aki szégyen nélkül él, az a szívével lát és cselekszik.
2012. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez igazán bölcs volt, és igazad van : ] Köszönöm a választ:D
2012. márc. 10. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülj még,hogy nincs,kevesebb gondod van:D De nekemis osztálytársaim fele kb azzal menősködik,h neki van,s akk bajusz.pfej..:D L/14
2012. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. márc. 10. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg minden fiú haverom panaszkodik, hogy borotválkoznia kell:D Mert ugye a hónaljkutya meg a bajusz nem túl szép. Mellkason, alhason meg van akinek egyáltalán nem nő.

14L

2012. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!