Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen gyakran...

Lányok ti milyen gyakran festitek a körmötök?

Figyelt kérdés
Ha gyakran festjük be a körmöt erős színű körömlakkal akkor tényleg besárgásodik??
2012. márc. 11. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak tavasztól kb. szeptemberig, és csak a lábamat.


Tapasztalatom szerint mindegy, hogy milyen hosszú időn át és milyen színnel fested, meg teszel-e alá fedőlakkot vagy sem, besárgul.

2012. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
csak nyáron festem de akkor minden héten...iskolaidőben meg nem szabad mert a ***** osztályfőnök nemengedi..
2012. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden nap be van festve, de nem szokott besárgulni. Persze hozzátartozik az is, hogy használok alaplakkot, és egyébként sincs túl sok erős színű lakkom-
2012. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindig festettem, de mióta babám van inkább műkörmözök az nem pattog le.

Nekem is besárgult hamar akkoriban.

2012. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ősszel és télen szinte abszolult nem. a lábamat főleg nem,ugyse látszik akkor meg minek?!:D nyáron viszont szinte mindig,imádom a körömlakkokat
2012. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én amikor kedvem van :) nekünk lehet suliba is a kutyát sem érdekli h h nézel ki ott...és igen nekem volt már olyan h sárga lett pl ha fekete volt de pár óra és elmúlik:)
2012. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!