Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg drága volt, ha 20...

Tényleg drága volt, ha 20 ezer ft-ért vettem magamnak egy nadrágot, két pólót, két fehérnemű szettet, három harisnyát, meg két pár cipőt (saját pénzből)? Itthon azt mondták, hogy túl sokat fizettem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok ennyiért! :)
2012. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ezekért annyira nem sok, legfeljebb hogy hirtelen vettél egy csomó mindent.
2012. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése. Elég ügyesen vásároltál, ha ennyi mindent vettél.


Ugyanakkor, amilyen könnyű elkölteni, olyan nehéz megspórolni ezt az összeget. A családok nagy többségénél egy főre vetítve.


Mivel saját pénzed volt, tudtad mit mennyiért.

2012. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól csinálod :) én ezt minimum 32 ezerért tudtam volta megvenni. Budapesti vagy?
2012. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez csoda. Egy értelmes farmer 20e nél kezdődik...
2012. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket (a 2 cipő nélkül) 31 000-ért vettem volna meg. Ahogy számolom. A cipőket azért hagytam ki, mert egy pár is nagyon minimum 10 ezer lenne. Bár ez cipő függő.

Úgyhogy nem volt drága. Habár ezt se lehet így konkrétan megmondani, mivel különbözőek vagyunk és mindenkinek más a drága, más ami tetszik, meg más amire sokat költ stb.

2012. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem volt drága és nem fizettél sokat, viszont nem biztos, hogy jól jártál az ennyire olcsó cuccokkal. Szerintem érdemesebb lett volna mennyiség helyett a minőségre törekedni.

Én ennyiért egy pár cipőt vagy két pólót szoktam venni...

2012. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 pólót 20ezerért... :o érdekes világban élünk..

amúgy jól vásároltál teljesen.

én 15 ezer ft-ért 2 fehérneműt, 2pólót, egy rózsaszín cicanadrágot, egy bershkás kötött kardigánt és egy pár platform cipőt vettem.

szóval a te arányod is teljesen jó.

2012. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem sok ennyiért az a 20ezer. Két pár cipő!!!! Hát sokszor már 1 pár cipő is ott van, hogy 10-15 ezer forint. Ügyesen vásároltál :)
2012. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dehogy drága csak egy farmer 20ezer (már ami normális)
2012. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!