Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25 évesek, mik a napi szépségá...

25 évesek, mik a napi szépségápolási rutinotok? Munkahelyre sminkeltek (mi a meló)?

Figyelt kérdés
illetve nektek mennyi ideig elég egy alapozó,púder,sampon ,hajbalzsam,fogkrém,testápoló.stb
2012. márc. 11. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

hetente radírozom a bőrőm,majd bekenem mézzel és hagyom rajta amíg lehetséges(azért nem fél napig :D )

én pultos vagyok,vékonyan kenem fel az alapozót,szemöldököm kihúzom(nem egy csíkot,csak beszinezem)a szempillák tövét kihúzom feketével,elsatírozom,spirál,pici pirosító.Nekem ez a napi smink,ugyhogy 1 tubus alapozó akár 3-4 hónapig elég.

Sampon az foogyóeszköz,mert 2x mosom át egy alkalommal,termospray mert vasalom.Testápókat nem szeretem ritkán használom ha nagyon kiszárad a bőröm.Nem szeretem kenegetni vele magam,mert rossz utána felöltözni:)

kb ennyi

2012. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
37%
Érdekel vkit eladó tüzifa?
2012. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a reggeli zuhinál hideg-meleg vízzel mosok arcot és zabtejes szappannal.

A sminkemnek sohasem volt része az alapozó és a púder, mert gyönyörű egyenletes egészséges bőröm van (köszönhetően a sok futásnak), tehát én rggel gyorsan kispirálozom a pillám és kihúzom barna, fekete, kék, zöld, vagy amilyen kedvem van szemceruzával. Parfüm és go.

Bankban dolgozom.

Én nem használok tusfürdőt, max egy kemény edzés utáni frissítésnek ,inkább gyógynövényes szappanokat használok.

Ezek egy hónapig vagy 3hétig elegendőek. Sampon vagy balzsam az azért jobban fogy, de mivel egyszerre 3 fajtát váltogatok ezért nem tudom megállapítani, de kb egy hónap. Balzsamot ritkán havi 2-szer, inkább minden mosás után hajolajat használok, de az már 2éve bírja.

Fogkrémből is 3félét használok, mert fogmániás vagyok, fontosak a fehér fogak számomra, ezeket 2havonta újratöltöm, rendszerint akkor fogynak ki.:)

2012. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!