Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok venni vas megyében...

Hol tudok venni vas megyében (sárváron leginkább) hajráfot és mennyiért? és fiúk is szokták hordani tehát az nem ciki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy hol, nem tudom, de fiúk, légyszi ne hordjátok! Szerintem gáz a fiúkon, azok mind amolyan ficsúrok.
2012. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj, de sok bajotok van lányok! Amúgy én is hordok nem ciki, tök szar, hogy sport közben, a hajam össze vissza szál. Meg fürdésnél sem kell legalább minden nap hajat mosnom. Nincs emos frizurám, de azért valamennyire hosszú. Amúgy, ha venni akarsz egy egyszerű fém fésűset ajánlok az egyáltalán nem lányos... Azt hogy hol vehetsz nem tudom. Inkább kérj meg valakit! :)

És lányok ti meg ne vigyétek túlzásba a sminket és az alapozót, mert frászt kapok, ha rátok kell néznek, mintha egy maszk lenne rajtatok...

2012. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!