Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök Piercingel kapcsolatos...

Köldök Piercingel kapcsolatos téma, tegnap csináltattam meg, és nagyon szép. Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra!?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap csináltattam nagyon szép, nem gyulladt be nem is vörös, nagyon nem is fáj, semmi :) Ezek szerint valószínűleg nem is fog begyulladni nem? Rendszeresen ápolom Egisept srayvel és bepantennel kenegetem. Tegnap hoz képest mégis szebb :) Nagyon figyelek mindenre, de ezek szerint hamar gyógyulgat nem?

2012. márc. 17. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent az előírás szerint csinálsz,akkor valószínűleg nem lesz baj!Nekem az ajkamban és a nyelvemben is van pc.Mindkettő gyorsan begyógyult,mert betartottam a higiéniás szabályokat!Viszont még nagyon friss a piercinged,attól,hogy most nem látszik rajta semmi,később még simán begyulladhat,viszont ha megfelelően ápolod és vigyázol,hogy ne érje sérülés,akkor ennek nagyon kicsi az esélye!
2012. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

énis tegnap csináltattam :)

éniss ígyvagayok :) énis kennem a fertötlenítővel...

meg nekem mondta a srác h tusoljak.. másik türcsivel körülötte törölgesem meg 3 hónapig lehetöleg ne cserélgsd. és minden okéss lesz :)

2012. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tegnap én is tusoltam benne :) Kicsit megforgattam. :) de szerintem az enyém már most gyógyulgat :)
2012. márc. 17. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy az első nap nem gyulladt be, nem jelenti azt, hogy nem is fog. 2-3 hónapba is beletelik, mire tökéletesen begyógyul. Persze, már 2 hét után rendben lesz, de nekem is kb 1-2 hónapos korában gyulladt be. Sőt, még 4 évvel később is begyulladt, amikor először mentem vele tengervízbe (ezt a mai napig nem értem, miért). De ha követed az előírást, és rendesen kezeled, akkor kisebb az esélye, hogy begyullad.
2012. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
első napon meg 2.-on nekem sem volt baja . Aztán mégis begyulladt januárban,pedig rendszeresen kenegettem 3 féle krémmel is .Azóta már nincs semmi baja hálaistennek:)
2012. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!