Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek látjátok a külföldi...

Milyenek látjátok a külföldi embereket?

Figyelt kérdés

Egy beadandót kell a suliba csinálnom, olyan témába h a különböző országokban egy külföldi milyenek látja az ott élő férfiakat és nőket!

Én főleg nagyobb, befolyásosabb országok embereit elemezném, főleg USA, anglia, franciao, spanyol, olasz, német és a magyarokról is kíváncsi vagyok a véleményetekre h vajon mi a külföldiek véleménye rólunk!

És főleg arra h mik azokat a tipikus külső, belső tulajdonságok amik az adott országban élő nőkre/ férfiakra jellemző!

Köszi előre is a válaszokat!


2012. márc. 17. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

A Nyugat tele van p*csákkal és búzákkal. Oda kellett volna atomot dobni, nem a japánokra. Szaros demokraták.

17/f

2012. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Én utálom őket Trianon miatt.
2012. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel nem vagyok gazdag, és még nem jártam ezekbe az országokba, nem tudom.
2012. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

en foleg az amerikaiakrol tudok irni. szerintem ok kisse naivak, johiszemuek, segitokeszek, hiszekenyek. olykor bambak, foleg kozlekedesben, nem nagyon tudnak vezetni. sok hobbijuk van, sokat sportolnak, vagy legalabb nezik D nagyon szeretnek enni, eleg nagy reszuk tulsulyos, olykor tevkepzeteik vannak arrol mi a tulsuly es az egeszseges sulyt sovanynak mondjak. egyebkent nagyon sokat mosolyognak es baratsagosak.


most a magyarokrol mondanek, mivel pont a napokban jottem haza tobb ev utan: szerintem elkepeszto milyen bunko modon viselkednek a magyarok egymassal, az arcok fajdalomrol tanuskodnak, elgyotort mogorva embereket latok sok helyen. ez emberek ugy tunik nem biznak egymasban, osszehuzodnak kicsire nyilvanos helyeken. az eladok is meglepoen csunyan szolnak legtobbszor. en nagyon szomoru voltam az elso par napban amikor megerkeztem, valamiert nem pont erre emlekeztem es nem is ertem miert kell ilyen csunyan beszelni egymassal. :(

2012. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon voltam külföldön, de mindenhol ezt hallom én is, hogy a magyarok bunkók mind a közlekedésben mind emberileg mind mindenhogyan egymással.Szóval gondolom, hogy az utolsó válaszolónak nem volt valami kedves élmény visszatérni.
2012. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vesszen Trianon!
2012. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

leírom akkor hogy mi jelenik meg a szemem előtt:


USA: kövér, baseball-sapkás fazon, kólát iszik, és hamburgert zabál. meccseken szurkol. van egy háza, garázzsal, terepjáróval.

vagy egy fontoskodó nő, magassarkúban, az utcán megy, siet, leszólít egy taxit, csinos és ápolt.

általában véve szerintem az jellemző, hogy elég jól élnek, nem nagyon kell nélkülözniük..de a különböző államokban nagyon különböző emberek vannak...


Anglia: tea. haha jó nem

udvariasak, ők is jól élnek, de szerintem van bennük valami hűvösség.


Franciaország: görbe orr és sajt

Elegancia és frissesség jut eszembe valahogy, meg szőlőlugasok.

Ínyenc ételek, és művészek

pantomimesek az utcán, romantika az eiffel-torony alatt


Spanyolok: barna ordibáló emberek

nemtudom, minden színes, és az egész egy óriási kavalkád.

rengeteg a szegény ember, de nekem valahogy úgy tűnik, mindig tudnak örülni a dolgoknak, és örülnek is


Olaszok: pasta

nemtudom, romantikus gyertyafényes vacsora egy étteremben cigány hegedűssel, és kilátással a városra.

ők is vidámak, pörögnek, őrület


Németek: hát, sajnos eszembe jutnak egyrészt a nácik...

meg valamiért az, hogy durva, fukar emberek

szőke, kék szem, turcsi orr, nagy, piros arc

de nem ismerek egy németet sem személyesen, szóval nemtudom mi alapján teszek ilyen durva általánosításokat, valahogy ez lett belémnevelve, a filmekben, a történetekben valahogy így vannak leírva



végül a magyarok...hát..szerintem rettentő lehangoló ország vagyunk, mindenki a depresszió határán táncol, vagy már rég bennevan, nincs pénzünk, halálra kell dolgoznunk magunk, nincs időnk a családunkra, sem arra hogy szórakozzunk, így hát nincs sok okunk a nevetgélésre sajnos.

mindenki megy valahová, sietünk, fellökjük egymást a metróban, káromkodunk, rálépnek a lábunkra, és mi is máséra, és akkor is káromkodunk, idegesek vagyunk és szomorúak.

így látom budapestet sajnos..


persze, amiket leírtam, azok nem meggyőződések, csak asszociációk, ezek jutnak eszembe elsőre, de pl sosem jártam németországban, az usában sem, szóval nem tudhatom milyenek is ők valójában...

2012. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Ausztriáról tudok írni neked... Voltam kint már kétszer is, egyszer Bécsbe, máskor meg egy másik városba. Bécsre emlékszem mivel ott nem rég voltam: Minden második nőn Louis Vuitton táska, nem vesznek észre, rendesen neked jönnek és alig kérnek bocsánatot, szerintem magasok (testmagasság). Amúgy kedvesnek tűntek, de mintha kicsit beképzeltek lennének [ bár 3 emeletes Zara mit tenne?]... A mekis csaj aranyos volt.
2012. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!