Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem is van jogom szépnek és...

Nekem is van jogom szépnek és csinosnak kinézni, mint azoknak, akik alapból szépek?

Figyelt kérdés

Mielőtt belevágnék, kérnék mindenkit, hogy normális választ adjanak, vagy hozzá se kezdjenek a válasz írásához !


Nem vagyok szép, nem vagyok csinos. Törődöm magammal, tehát nem vagyok igénytelen, mielőtt azt hinnétek.

De nekem is van jogom felvenni a csinos ruhákat, a szép cipőket, sminkelni magam ? Nem fogják azt hinni, hogy egy csúnya lány szánalmas prbóálkozása arra, hogy szép legyen ?

Nem szoktam göncökben meg melegítőkben járkálni, sőt spirál, tus, korrektor, parfüm, ékszerek nélkül ki sem megyek az utcára. De ma ahogy sétáltam az utcán és megnézett 1-2 ember, legszívesebben hazamentem volna ruhát váltani. Egy drapp ballonkabát volt rajtam, kendő a nyakamban, szolid magassarkú és napszemüveg. Akkor fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy mit gondolhatnak az emberek rólam, amikor így megyek ki az utcára.

Hiszen nem vagyok természetadta szőke és kék szemű, angyali arcú szépség. Tehát nem vagyok az a bombázó, aki után utána fütyülnek az utcán. Teljesen jelentéktelennek érzem magam, és nem érzem úgy, hogy lehet én is csinos, hiszen "alapjáraton" nem vagyok az.

Remélem, valamennyire értitek, mit akarok mondani.


2012. márc. 17. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
küldj képet
2012. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem küldök.
2012. márc. 17. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Azért nézhettek meg az utcán mert csinos voltál! Amiket leírtál, az öltözködésedről és hogy mindig sminkelsz az nagyon jó! Egy igazi igényes nőnek, mindig kell adnia magára smink,haj,ruha téren! Ha esetleg nem is olyan kimagaslóan szép az arcod,bár lehet hogy ezt csak Te gondolod így és tök szép vagy csak esetleg kevés önbizalmad van vagy esetleg máshogy látod magadat, akkor is azokkal a dolgokkal, hogy sminkelsz,adsz magadra csak dobsz magadon, és szebb leszel! Mindig tegyél így! Szerintem egy top10es nő is igenis mindig sminkelje magát, legyen csinos! Hidd el én is mindig sminkelek, megcsinálom a hajam és csinosan öltözködöm, sok bókot kapok, de nekem is van olyan mikor én nem így látom. Nem küldenél magadról privátban egy képet?
2012. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A problémád az, hogy nincs önbizalmad, és túlságosan törődsz azzal, hogy mit gondolnak rólad mások, akár az idegenek is. Elsősorban ezen kellene változtatnod.

Amúgy az nem fordult meg a fejedben, hogy azért néztek meg, mert tetszett nekik a látvány? Mivel a leírtak alapján a szerelésedben nem volt semmi kivetnivaló, feltéve, ha volt rajtad nadrág is.

És mindenkinek ugyanannyi joga van szépnek és csinosnak lenni attól függetlenül, hogy ki milyen géneket kapott.

2012. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem azért néztek meg, mert szimpatikus voltál nekik?
2012. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak nem akarok abba a hibába beleesni, hogy azt higgyem, tetszem valakinek, aztán kiderül, hogy mégsem, és szépen pofára esek.

INkább mindig a rosszabbikat feltételezem.

2012. márc. 17. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nagy butaság, már ne is haragudj.
2012. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el! Aki foglalkozik magával, az nem lehet csúnya :)
2012. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!