Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon régóta szeretnék már...

Nagyon régóta szeretnék már tetoválást, most lesz rá adott a helyzet hogy meg is tudom csináltatni. Mi alapján döntsek?

Figyelt kérdés
Van kb 5 hely, és vagy 10 féle téma ami nagyon tetszik, hogy tudom eldönteni hogy hova és mit?
2009. jún. 12. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen nemü vagy.

De ha lány akkor arra figyelj hogy harisnya alatt nagyon hülyén mutat a tetoválás.


Olyan helyet válassz amit ha esetleg olyan munkakört kapsz ahol a tetoválás nem elfogadott akkor el tudd takarni. pl alsó lábszár, alkar, nyak, ezek olyan részek amit nehéz eltakarni. legjobb ha lapocka vagy olyan hely amit még egy egyszerü rövidújú poló is takar.

2009. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak "ribancrendszámot" neee. Tehát derékra nonfiguratívot ne. Lapocka, vagy váll hátsó része ami jobb.
2009. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
olyat és olyan helyre válassz,hogy egész életedben viselni fogod. Tehát semmiképp ne olyat,ami most hipp-hopp megtetszett,de fél év múlva utálni fogod. És egyetértek,hogy olyan helyre,ahol el tudod takarni,ha kell.
2009. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
elsö vagyok, és még valami, csak is olyat amibe bele szeretsz, amire azt mondod na ez az amit én akarok. ha ilyen nincs akkor keresd addig míg megtalálod. Szóval azért valamit mert most tetkót akarsz ne csináltass, csak akkor ha van egy kép motívum amiért teljesen oda vagy.
2009. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!