Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 8-dikos tabló képhez milyen...

8-dikos tabló képhez milyen frizurát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz, és nemtudom milyen legyen a hajam. Hát középig érő, barna, erős, sok hajam van. Hullámos, és sehogyan sem áll. az alja lépcsőzetesre van vágva. Mit csináljak vele?

15/l


2012. márc. 21. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit. Úgy a legjobb, ahogy hordani szoktad.

Utálom azokat a tablóképeket, amin tök máshogy néz ki az illető, mint amilyen valójában. Némelyik osztálytársam képére ránézve így 4 év után el kell gondolkodnom, hogy ez meg ki a fene?

Ha nagyon extrát akarsz, száríttasd be fodrásszal és kész, semmi extra nem kell, mert az a lényeg, hogy te legyél a képen.

2012. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha teheted menj el fodrászhoz, ő biztos megtudja mondani milyen áll jól! :)

Különben én valami kontyot szeretnék csinálni/csináltatni (nővéremmel), ballagásra is meg a fényképezéshez is (nekünk majd csak májusba lesz :D). Valószínűleg csak simán kontyba fogom, olyan hosszú csattal (nem tudom mi a neve, remélem tudod miről beszélek XD).

Ha tényleg semmi ötleted nézz valami frizurás videókat a youtube-on. Jó sok ilyen van. :)

15/L

2012. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megvolt, és csak be volt göndörítve! :D
2012. márc. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!