Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb tornacipő márka?

Melyik a legjobb tornacipő márka?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem a Deichmannban egy bokáig érő szegecselt cipőt, ami két hét után megadta magát! 7000 ft-omba fájt!

( eddig semmi problémám nem volt a Deichmannos cipőkkel így egy kicsit rosszul érintett) Most szeretnék egy magasszárú tornacipőt, de fogalmam sincs milyet lenne érdemes! Szemezgetek a converssel, de igazából nem is a márka érdekel. Rengeteget járok gyalog és használva lenne rendesen, ezért olyat szeretnék ami strapabíró és nem válik fel a ragasztása! Gondoltam áldozok rá kicsit több pénzt, de nekem a Converse se tűnik olyan masszivnak, ezek is csak divatcipők??? Légyszi ajánljatok márkát! Köszi előre is :)


2012. márc. 21. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, vidd vissza szerintem elsőnek a cipődet.

Nem reklamálhatnak, ha valóban 2 hét után szétment, vagy visszakapod a 7000 ft-ot vagy választas másikat...

(nekem eddig 2x volt ilyen D.-os cipővel)

Szerintem ha tartósan sétálgatni szeretnél a tornacsukában, akkor valszeg egy márkásabb lenne jó neked.

Pl. Converse, Pull and Bear-nek is van.

2012. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg vigyázhatál rá jobban. az én deichmannos tornacipőm 3 éve megvan, szinte mindennap abban járok (télen és nyáron persze nem), és semmi baja... persze az kb 10 ezer volt...
2012. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] konkrétan erről a cipőről lenne szó! Nem tudom, hogy vigyázhattam volna rá jobban, csak sétáltam benne, nem másztam hegyet vagy áztam el benne! :) Sajna már nemtudom, mert 7 hónapja vettem és 6 hónap garancia van rá, de ugyebár télen nem hordhattam... Most, hogy elővettem egyből 4 helyen válik le a talpa, pedig csak gyalogoltam...
2012. márc. 21. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:

nem rossz, csak nekem egy hasonló cipőm, annak a talpa kopott el :)

nekem most ezek tetszenek, de csak stílusra:

[link]

(bár ehhez már öregnek érzem magam) :-D

2012. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem tudom milyen idős vagy, de ezt a cipőt 13-15 éves korosztályon tudom elképzelni! :) Ma megnéztem máshol is a cipő felhozatalt, az új szerelmem: [link]

De nekem nem tűnik elég strapabírónak, setalpú! Szerintem az első esőtől szétmenne. wááááá

2012. márc. 23. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, hát egy kicsit idősebb vagyok, mint 13 XD

Ezért is mondtam, hogy csak tetszik és nem venném meg :)

Amit küldtél: nem rossz, de szerintem baromi drága és tényleg nem tűnik strapabírónak :////

Ilyen nem tetszik?

[link]

Nekem 2 pár is van ilyenből, egy fekete, meg egy fehér.

Jelenleg 3000 ft-ért láttam az Auchanban, holott én többért vettem :)

2012. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok az 1., 4. és a 6. válaszos, eszembe jutott, bár nem tudom neked bejön ez a fajta.

Ezt merem ajánlani, kényelmes és tartós:

[link]

Nekem ebből is van 2 pár, használok egyet rendszeres futáshoz, ami tényleg elég sok, és még panaszom nem volt rá, másikat turázáshoz.....szerintem baromi kényelmes.

(nyilván nem a legeslegtrendibb)

Ha gondolod nézz szét itt:

[link]

2012. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!