Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a régi műanyag szemüvegkere...

V.maja kérdése:

Ha a régi műanyag szemüvegkeretemben kicserélik a lencsét és munka közben elpattan a keret. Akkor kötelesek egy új keretet biztosítani?

Figyelt kérdés
A szemüvegkeretem már 3 éves állítólag ki van száradva...de ezt le számítva semmi baja... Csak az eladó mondta h elpattanhat...egy keretre akkor rábeszélni...

2012. márc. 22. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem...asszem van már rá biztosítás de az is csak talán 1 évig érvényes...
2012. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, és ezt el is szokták mondani, ahogy neked is elmondták. Nem rábeszélni akart a keretre, hanem pontosan tudta, mert ért hozzá - kicsit jobban, mint te - hogy bizonyos típusú keretekben nem lehet biztonságosan cserélgetni a lencsét.


Ha még nem pattant el, akkor válassz új keretet és a régit tartsd meg tartaléknak, ha szükséged van a lencsére. Ha már semmiképp nem jó a lencse, bevállalhatod a cserét, de ha tönkremegy a keret, ugyanúgy meg kell venned az újat.

2012. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. A sima hordástól persze, hogy úgy látszik, nincs baja, de ott dolgoznak vele, más igénybevétel éri, simán tönkremehet. Nem fognak helyette újat adni. Ezt nekem is mondták már...Nálam 3 évet nem is szokott kibírni egy szemüveg, két év az átlag, utána elfárad az anyag, gyorsan tönkremegy.
2012. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

én megmondanám, hogy

"na ide figyelj kommandente oda adtam 1 faxa hibátlan szemüveget, nehogy már 1 ilyen törött szart adjál vissza nekem... , na ne nézzél már palimadárnak"

vagy valami ilyesmi, vágod ugye?

2012. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvittem egy másik üzletbe a keretem, kiderült h semmi baja a keretemnek nincs kiszáradva, gond nélkül kicserélték, szóval a másik eladó mégis csak egy új keretre akart rábeszélni... Azért nem értettem, mert mikor megvettem, direkt jó minőségű keretet választottam elég drágán hogy ne kelljen évente lecserélni. Azért köszi a kommenteket!
2012. márc. 26. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!