Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy gyorsan kopjon a cipőm talpa?

Figyelt kérdés
Akármennyi cipőt veszek magamnak (általában lapos talpú teniszcipők) már 2 hét sem kell és a talpa a sarkánál elkezd kopni, kicsit csámpásan (kifelé csámpázok, de csak kicsit :)). Már egy hónapja megvettem a cipőt és alig van neki sarka. Mindegyik cipőmnél így van egyébként és nem engedhetem meg magamnak, hogy 2 havonta új cipőt vegyek, mert elkopik a sarkuk. Tudom, lehet hülye kérdés, de hátha van rá valami megoldás...

2012. márc. 23. 16:48
 1/3 A kérdező kommentje:
A csámpázást tényleg úgy értem, hogy teljesen normális mértékű, ennyi mindenkinek van.
2012. márc. 23. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy picit a járásoddal tudsz korrigálni, valószínűleg nagyon lecsapod a sarkad. Ahogy én is:) Picit próbálj ne annyira határozottan odalépni, hanem "puhábban". De azért nagyon erőltetni nem szabad, mert megterhelheted az ízületeided valami erőltetett felvett járással. Mert ilyen a járásod és kész:) Keményebb talpú cipő esetleg?
2012. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hááát szerintem még a kevlár erősségűt is kikészíteném egy hónap alatt. :S

Már arra gondoltam, hogy szúrok egy rajzszöget a sarkába, hogy az kopjon, de áhhh...hülyeség.

2012. márc. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!