Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépek az egzotikus nők?...

Szépek az egzotikus nők? Mindenki azt mondja, hogy egzotikus vagyok. Ez jót vagy rosszat jelent? (Barna a szemem, világosbarna a hajam, a bőröm eléggé barna)

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga...
2012. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem női szemmel nem tetszenek a sötétebb bőrű nők, mindig is inkább a természetes, nem napbarnított bőrszín híve voltam. Nem a hullasápadtra gondolok, de akkor már inkább az, mint a lebarnult szín. Persze ettől még lehetsz szép, egyáltalán nem csak a bőr/haj/szemszíntől függ...
2012. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet szép. Szerintem minden "típusból" vannak szép nők, lehet szép egy latin, afrikai, ázsiai, északi, akármilyen nő, nem színtől függ. Az egészséges, természetes barna bőr szerintem gyönyörű, és itthon keveseknek adatik meg (nekem sem).

Viszont szokták pejoratív jelzőként használni az egzotikust a nem idén barnult etnikumra is (csak hogy ne legyek túl konkrét), itt semmi esetre sem bók.

2012. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ha azt moindja valaki hogy egzotikus nő akkor rögtön egy szép barna hajú, barna bőrű, barna szemű hosszúhajú szép jó alakú lányra gondolok,úgyhogy sztem ez bók:)
2012. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egzotikusról ilyen nő jut eszembe:

[link]

2012. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!