Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit vegyek föl hozzá?

Mit vegyek föl hozzá?

Figyelt kérdés

Magas,telitalpú világos kékes szürkés cipőhöz mi illik? (az orra kivágott és inkább szandálhoz hasonlít mint cipőhöz.) ebben az időben mit tudok hozzá fölvenni? (nadrág,felső)

köszi előre is


2012. márc. 24. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj róla fotót, vagy keress google-ba hozzá hasonlót úgy egyszerűbb!
2012. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


világos kékes szürkében..:)

2012. márc. 24. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
énis ugyanilyet vettem csak sötétkékben és elöl csavart! most jön a rosszabb idő így csőszárú farmerral hordom,aztán majd ha jön a miniszoknyás idő ahhoz is tökéletes lesz. Felső meg bármilyen illik hozzá! Amit kizárnék a cicanaci,szerintem ahhoz nem illik,se harisnyával bár ez alap, és comb alatti szoknyával se lenne az igazi. Ez egy olyan cipő ami kihangsúlyozza a lábat:) Amúgy egész kényelmes egyszer már felvettem :) 2 napja vettem:)
2012. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és mondjuk szürke csőszárú naci menne hozzá?
2012. márc. 24. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
persze farmert én csak személy szerint írtam:) vedd fel hozzá nyugodtan,lényeg hogy csőszárú legyen:)
2012. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!