Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol van debrecenbe olyan bolt...

Fufukaa kérdése:

Hol van debrecenbe olyan bolt ahol 35-ös, sőt talán 34-es magassarkúkat, sarukat, balerinacipőket lehet találni? Vagy esetleg neten valahol olcsón tudnék e rendelni? Lehetőleg divatosokat.

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
deichmannban vannak XXS méretű cipők is.
2012. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Deichmannban szokott lenni 35-ös méret egyes darabokból, azoknak a dobozára rá is írják, hogy XS, csak néhány fazonból, de azért érdemes szétnézni.
2012. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. márc. 25. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
kínai boltokban nézz szét, nekem is 35-ös lában van és nagyon csini cipőket találok
2012. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben szétnézek, csak az a baj h valamelyikbe még a 35-ös is nagy, főleg magassarkúkba, így nem tudok sose venni normálisat. és már gimibe járok, így elég kínos .
2012. márc. 25. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanaz a gondom mint neked:)és igen sajna a Deichmanban az ötösök is elég nagyok:/

[link] én itt szoktam venni, nem túl olcsók de megérim mert jó a minőségük:)

15/L

2012. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!