Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy fiu megbámul egy fiut...

Ha egy fiu megbámul egy fiut az miért van?

Figyelt kérdés
Már töbször észrevedtem ,hogy megbámult fiu mi az oka diszkoban vagy utcán is .

2012. márc. 25. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene tűsarkúban járkálnod! :D
2012. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy meleg bárba :D
2012. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok vicces de komojan miért van nem feltétlen bu.zi vagy ilyesmi talán tetszik az öltözködésem mongyuk én ha látok valakin egy jo cuccot megnézem persze ugy ,hogy ne vegye észre lehet ezért szoktak néha megbámulni.
2012. márc. 25. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A bámulás 6 másodpercnél többet jelent? Ha igen, akkor nem tetszik a képe és balhét akar, vagy 8uzi. Ha 6 másodpercnél rövidebb a bámulás, akkor akar egy olyan sapkát, piercinget, vagy csak úgy bámul. Ki tudja mire gondol, én van hogy megbámulom azt is, akiről azt gondolom hogy egy kis csicska, meg van hogy azért nézek egy formát mert pl. van egy stílusa vagy nővel van, vagy nem tudom.
2012. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ja eddig ez a legnormálisabb válasz.
2012. márc. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!