Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alkat?

Szerintetek milyen alkat?

Figyelt kérdés

Vállam 97 cm

Mellem 96 cm (80C melltartó)

Derék 72-73 cm

Csípő 96 cm

Vastag felkar és combok.

Melyik típusba tartozhatok?

(Ne arra válaszoljatok, mennyi felesleg lehet rajtam, mert nem ezért írtam ki a kérdést.)



2012. márc. 29. 11:22
 1/8 anonim válasza:

Nem értem egészen, mire gondolsz. Alma, vagy körte típus? vagy csinos, vagy nem csinos?

Még érdekes lenne, hogy milyen magas vagy és hány kg., hogy erre rendesen lehessen válaszolni.

2012. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, alma, körte, homokóra, stb..

165 cm vagyok, de mivel minden adatot megadtam centiben, az vmivel többet mond, mintha súlyt mondanék.

2012. márc. 29. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ez a víziló típus.
2012. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne azt kérdezgesd, hogy milyen az alkatod. Inkább kezdj el sportolni, hogy jó tested legyen:)
2012. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Másfél éve biciklizek és figyelek az étkezésemre (cukros, fehér lisztes cuccok kb heti 1x csak, mindenből csak az alacsony zsírtartalmú, napi 1500 kcal fölé nem megyek),

-10-10 cm mindenhonnan, és -12 kg, mostmár csak tartom, de köszi az Offolást, jó, hogy direkt odaírtam...

2. te meg tudjad, hol a helyed...

2012. márc. 29. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
zsák alkat
2012. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó, sokat segítettél...

(A 73%-odat milyen áron szerezted?)

2012. márc. 29. 16:49
 8/8 anonim válasza:
én is hasonlóan nézek ki, a méreteim hasonlóak, csak 166 cm vagyok. mondjuk nekem a karom meg a lábam nem vastag, bár ez inkább ízlés kérdése. Szerintem homokóra alkatod van. Amúgy nem tudom hány kg vagy, de én 52 vagyok a 166cm-hez és mindenki azt mondja, hogy csinos vagyok és szexi. (ez most nem nagyképűség, csak azért írtam, hogy legyen mihez viszonyítanod). Amúgy szerintem is sportolj és folytasd az egészséges étkezést és még tovább fogsz formálódni, ne gondolj arra, hogy esetleg nem jó az alakod, mert ha elfogadod magad és hiszed, hogy szép vagy, akkor másoknak is tetszeni fogsz. Az egész csak kisugárzás kérdése. Nézd meg hány "tehén" járkál jó pasikkal, szóval minden csak önbizalom és kisugárzás kérdése.
2012. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!